Marley i ja (2008)

Marley & Me
Reżyseria: David Frankel
Scenariusz: ,

Ambitny, młody reporter John Grogan (Owen Wilson) i jego żona Jenny (Jennifer Aniston) przeprowadzają się na Florydę i kupują tam dom. Chcąc sprawdzić się w roli rodziców adoptują szczeniaka rasy Labrador Retriever, którego nazywają Marley. Szybko przekonują się, że jest on wyjątkowo energicznym, siejącym wokół spustoszenie psem. Mimo swego zachowania staje się on jednak nieodłączną częścią rodziny. Film jest adaptacją bestsellerowej powieści Johna Grogana.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Książka jest o tym, jacy ludzie NIE powinni nigdy mieć psa. Czyta się ją z wypiekami na twarzy. Film nie jest wierny książce, mnóstwo w nim dłużyzn i nie ratuje go nawet pies, który jest BOSKI! Film niestety słaby. Ale i tak się spłakałam na końcu.

Lekko przydługawa historia, jednak fajnie zrobiona i z mocnym zakończeniem. No i popłakałem się na końcu, kurdę, a mówili, że twardym trzeba być, nie miĘTKim. :X

Dla wszystkich którzy kochają psy pozycja obowiązkowa. Każdy ma spore szanse na dobrą zabawę i trochę wzruszeń. Po prostu fajne kino familijne.

Film na pewno przyjemny, miły i sympatyczny. Książki nie czytałam więc nie mam porównania i może dlatego film jako taki mnie się podobał. Fakt, że się czasami nieco się dłuży, ale jak dla mnie miłe rozczarowanie, bo spodziewałam się czegoś znacznie gorszego;).

Zupełnie przeciętna adaptacja, miejscami wyciskacz łez.

Guma
Efunia
Lamia
MureQ
kamilamaz123
PiotrKowalski
asia1298
angela2700
liz29
jakilcz