Masakra (2010)

Reżyseria: Andriej Kudinienko

Do tajemniczego majątku grafa, Władimira Pazurkiewicza, przybywa młody człowiek Nikołaj Kazancew, który planuje studiować sztukę we Włoszech. Nie ma on jednak środków na dalszą naukę, planuje więc przekręt. Kazancew przekonująco udaje profesora. Studiuje bogatą bibliotekę grafa i jednocześnie zaleca się do jego pięknej żony – Anny. Dziwne wydarzenia, które mają miejsce w posiadłości, wciągają gościa w mistyczną i przerażającą historię. (Sputnik)

Obsada:

Totalna masakra, najgorszy sputnikowy film. Źle nakręcony, kiepsko zagrany i zupełnie niestraszny horror, w którym zamiast wampirów, zombie, czy wilkołaków są misiołaki.

@doktor_pueblo zapewne już ostrzy zęby! :)

Misiołaki? Mówisz serio? Jak ja mogłem to przegapić. :(

No jasne, że serio - hrabia Pazurkiewicz potrafi zmieniać się w niedźwiedzia.

@inheracil, gorsze od "Gayumy"? ;-) A może chociaż zabawne?

Gorsze, to film na udręczenie. Ogląda się "Masakrę" jak parszywego kundla goniącego swój własny ogon, niby popatrzeć można, jak już się siedzi i jest ciepło, ale ani intelektualnych, ani estetycznych walorów to nie ma. Teraz zauważyłem, że na esensji ten film dostał 60%, więc to może to tylko mój spaczony gust.

@inheracil, pewnie nie-dość-spaczony-gust. ;-)

Cóż, pozostaje liczyć na to, że dotrze do Wrocławia w ramach kina objazdowego. Misiołaki były już w polskim Lokis. Chętnie zobaczę rosyjską odpowiedź :)

Sylvian
inheracil