Miłość na wybiegu (2009)

Milosc na wybiegu
Reżyseria: Krzysztof Lang

„Miłość na wybiegu” to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, która polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta (Barbara Brylska), wynajmuje jej pokój, a przypadkowe spotkanie w salonie fryzjerskim pani Marty owocuje nieoczekiwaną ofertą pracy – Julka dostaje propozycję dołączenia do zespołu modelek prestiżowej warszawskiej agencji. W ten sposób młoda i niedoświadczona dziewczyna wkracza w wielki świat mody, który nie zawsze jest tak piękny i idealny jak na zdjęciach w kolorowych magazynach. Czy Julka będzie umiała pogodzić karierę modelki z rodzącym się uczuciem do trochę cynicznego fotografa Kacpra (Marcin Dorociński)? Czy oboje zdołają stawić czoła intrygom zakochanej w Kacprze właścicielki agencji modelek, Marlenie (Urszula Grabowska) i jej przyjaciółki, redaktorki naczelnej modnego miesięcznika (Iza Kuna)? (opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Ten film ma trzech głównych bohaterów: Karolaka, banał oraz product placement.
Plus za ładne zdjęcia.

Poprawnie zrobiony nudny kopciuszkowy banał

Jaka niesamowita historia! Skromna Julka z prowincji przyjeżdża do Warszawy. Zaczyna robić karierę modelki, zakochuje się z wzajemnością w przystojnym fotografie Kacprze. Ale na jej drodze staje wredna właścicielka agencji Marlena, która wyrzuca ją z pracy i montuje intrygę, żeby przejąć Kacpra. Julka nie poddaje się jednak, robi światową karierę. A w ostatniej chwili (trudno, zdradzę) Kacper dowiaduje się o intrydze Marleny i pędzi do Julki i wyznaje jej miłość i padają sobie w ramiona. Piękne!

Aleś zaspoilował! Teraz już nigdy na własne oczy nie przekonam się, że "wielki świat mody nie zawsze jest tak piękny i idealny jak na zdjęciach w kolorowych magazynach"...

Takie sobie oglądadło do obejrzenia przed snem, a jak się przyśnie, to się niczego nie straci. :)

Schematyczna, mało śmieszna i mało romantyczna komedia romantyczna. Ale jakoś jeszcze da się oglądać,

Nietutejszy
merdek
agryppa
midnight94
othello
ScuMmy
SabinaPrzemysl
paulinakapuscinska7
lapsus
JustynaSzklarczyk