Movie 43 (2013)

W "Movie 43" wielkie gwiazdy Hollywood - Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Stone, Kevin Spacey, Uma Thurman, Terrence Howard i dziesiątki innych - obnażają swoje prawdziwe oblicza, nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem. To nie jest film dla kochających poprawność polityczną, biorących do siebie każdą ekranową obelgę widzów. "Movie 43" oferuje szokująco niestosowne, łamiące każde tabu, lecz równocześnie niemożliwie zabawne krótkie filmowe opowieści z piekła i nieba rodem, które zmieniają postrzeganie kina. To trzeba zobaczyć, by uwierzyć, że naprawdę powstało! (Opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Może ktoś co nieco napisze o tym filmie roku. Aż 11 reżyserów, a wśród aktorów Winslet, Jackman, Berry, Watts, Thurman, Gere, Butler, Spacey...

Czyli film pierwsza klasa. Ponoć ma szanse być kultowym.

Ciężko to ocenić. Humor rzeczywiście po bandzie, ale to nie znaczy jeszcze, że jest "niemożliwie zabawnie". Czasami jest lepiej, w duchu Monty Pythona (np. epizod o homeschooling, czy o pierwszej miesiączce), a czasami gorzej (jak np. w przeraźliwie nudnej opowieści o superbohaterach). Mimo plejady fantastycznych gwiazd to film tylko dla tych, którzy akceptują humor, przekraczający granice dobrego smaku.

ArucardPL
GARN
MureQ
liz29
jakilcz
PrzemyslawLes
Horracy
masteradi
karaluh
Anakha