Życie biurowe (1999)

Office Space
Reżyseria: Mike Judge
Scenariusz:

Zabawna komedia o trudach codziennego życia biurowego, wyreżyserowana przez Mike'a Judge'a - twórcę "Beavisa i Butt-heada".Peter Gibbons Ron Livingston, mający 28 lat programista komputerowy, przeżywa kryzys wieku średniego. Pod wpływem terapii zmienia swoją życiową dewizę i dochodzi do wniosku, że praca jest nazbyt wyczerpująca. Postanawia spędzić więcej czasu ze swoją seksowną dziewczyną Jennifer Aniston, a dużo mnie w biurze. Niezdolny znieść rutyny i drobnych obowiązków zalewających go każdego dnia, Peter i kilku równie sfrustrowanych kolegów, wymyślają demoniczny plan, który ma doprowadzić do bardzo lukratywnej i wczesnej emerytury.. (opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Mam zawodową słabość do filmów o informatykach, a ten jest całkiem niezły. Kilka bardzo dobrych żartów, sympatyczne postacie, a co najważniejsze, nie ma w nim gagów w stylu amerykańskich komedii o nastolatkach.

Włączyłem wczoraj tv ze względu na dobre oceny na filmasterze...i co?? No i rzeczywiscie sie nie zawiodłem. Jest pare momentów gdzie można sie naprawde pośmiać. Scena z rozwalaniem drukarki wymiata:)

Film na poniedziałek, szewski poniedziałek. Dla wszystkich pracujących w biurach (szczególnie w open space'owych) i nienawidzących swojej pracy.

Gdzieś to widziała, bo poluję od jakiegoś czasu ? :)

patryck
Efunia
helen
GARN
dag
dag
antman
jakilcz
PedroPT
agryppa
alwi