Peggy Sue wyszła za mąż (1986)

Peggy Sue Got Married
Reżyseria: Francis Ford Coppola

Czterdziestoletnia Peggy Sue przygotowuje się do spotkania rocznicowego z okazji dwudziestopięciolecia zdania matury. Na spotkaniu będzie miała szansę spotkać się ze swoimi rówieśnikami i poznać ich historię od czasu rozstania się po skończeniu szkoły. Jej problemem jest fakt, że w szkole była dziewczyną najpopularniejszego chłopaka w szkole, później wyszła za niego za mąż, a teraz jest z nim w trakcie rozwodu. Podczas balu Peggy Sue traci przytomność i gdy otwiera oczy, okazuje się, że jest ponownie w roku 1960. Peggy Sue będzie miała możliwość zmiany biegu wydarzeń, które doprowadziły jej małżeństwo do rozpadu. Czy z niej skorzysta? Czy wystarczy jej czasu?

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Powiem tak: "Peggy Sue wyszła za mąż" to komedia bardzo infantylna. Zwykłe filmidło, na które normalnie szkoda czasu - nic nie zaskakuje, mało zabawnych scen.
Ogólnie rzecz biorąc, film ani trochę nie pasuje do dorobku Coppoli. Jednak jest pewne ale, dla którego oceniłem film na osiem.
Uwielbiam oglądać filmy: z tą muzyką, z tymi samochodami, z tą modą, z tym ukazaniem beztroskiego życia w takich czasach.
I to, że lekko mnie wzruszył. Szczera, ani trochę nie naciągana ocena.
Nie dla wszystkich!

bttfisthebest
GARN
Szklanka1979
SuperMarker
midnight94
john_doe
agiwle
jango
wojtekacz