Piksele (2010)

Reżyseria: Jacek Lusiński

Kiedy Alicja (Anna Cieślak) — młoda i piękna fotoreporterka popularnego dziennika postanowi zrobić zdjęcie życia, nikt i nic nie stanie jej na przeszkodzie. Wystarczy telefon z aparatem fotograficznym. Wszystko, co spotka na drodze, może stać się tematem na pierwszą stronę: aktor, który potknął się na schodach („Znany aktor znów nachlany!”), letni domek gwiazdy („Przed czym się ukrywa?”) czy były ubek koczujący w lesie („Poznał największe tajemnice polskich gwiazd”). Gdy telefon Alicji, w niecodziennych okolicznościach, trafia w ręce pracowników izby wytrzeźwień, okazuje się, że życie potrafi pisać znacznie dziwniejsze scenariusze!

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Kilka pierwszych minut było zachęcające, żałuję że zobaczyłem następne.

Zbiór ciekawych historii, połączonych trochę na siłę i właściwie bez zakończenia. Jednak warto zobaczyć - dla dobrych zdjęć, przyzwoitego aktorstwa oraz ciekawych koncepcji na poszczególne epizody.

Początek marny, potem się robi ciekawiej. Wiele historii właściwie bez związku, ale ogląda się dobrze głównie dzięki obsadzie i montażowi.

mam z tym filmem problem - zanudził mnie - nie dałam rady go dokończyć - akcja się przeciąga o niepotrzebne minuty.... choć zapowiadał się w miarę ciekawie, a wyszło jak zawsze - klapa !

Citigradea
Nietutejszy
matadu
fala
kejt
IZUBELOU
yanek
Lamia
Airbolt
verdiana