Planeta singli (2016)

Reżyseria: Mitja Okorn
Scenariusz: ,

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału.(opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Myslałem, że inteligentne, śmieszne i polskie komedie romantyczne nie istnieją. Film do połowy jest bardzo dobry, by po break poincie staczać się na dno debilizmu w postaci finału, co w sumie też jest śmieszne. Cóż, chyba nie da się inaczej, ale w porównaniu do bezmózgiej masy tego typu filmów z kretynizmami w rodzaju "Samotności w sieci" to "Planeta singli" i tak ma swój unikalny blask. A poza tym to lewacki tevtevauenowski szit.

Słaba siódemka. Czyli wybitna polska komedia romantyczna. Ma wszystko co powinno i nic więcej, a to całkiem sporo. Lepsza niż tytuł.

Słaba 7-ka to 1/10? :D

Znów zapomniałem, że w mobile filmaster nie umie oceniać :)

U mnie nieco inna ocena, ale zgadzam się z przedmówcą. ;-) Dobra polska komedia romantyczna.

magdaone
Efunia
OlaJurczyszyn
Konfucjusz70
JUMAN
deliberado
nutinka
Habdank
Blue2012
chaos