Przeczucie (2007)

Premonition
Reżyseria: Mennan Yapo

Linda traci męża w wypadku samochodowym. Jest w szoku, ale w jeszcze większą psychozę wpada, kiedy następnego dnia jej mąż pojawia się w domu cały i zdrowy. Kobieta podejrzewa, że wcześniej doznała jakiegoś złudzenia. Zaczyna ją prześladować upiorne przeczucie, że tragedia, która była jej wizją, nastąpi naprawdę. Za wszelką cenę stara się, by nie doszła ona do skutku.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Film ten nie jest na pewno obrazem wybitnym, próżno szukać w nim czegoś wyjątkowego, ma jednak w sobie to coś, co pozwala dać się wciągnąć w ciekawą i dość zaskakującą fabułę

Oczekiwałem programowo nędznego thrillera. Tymczasem "Przeczucie" jest zupełnie znośne. To nieprzeszarżowany film z dreszczykiem, w którym paranormalne wydarzenia można tłumaczyć albo chorobą psychiczną, albo podróżami w czasie, albo... tytułowym przeczuciem. Innymi słowy, widz po seansie ma okazję bez frustracji zastanowić się, o co w całej historii tak właściwie chodziło. Nie zmienia to jednak faktu, że filmowi daleko do wybitności, a i pewna dziura logiczna w scenariuszu pogarsza wrażenie.

Konfucjusz70
SidLeniwiec
Kentaaco
Cragnar
KarolinaMulm
kaminoo222
Glunis
Fenor
Fikasm
Denddar