Bal maturalny (2008)

Prom Night
Reżyseria: Nelson McCormick

Donna oczekuje, że jej najbliższy występ będzie najlepszym wieczorem jej życia - pełen magii, piękna i miłości. Otoczona najlepszymi przyjaciółmi czuje się bezpieczne od demonów przeszłości. Ale oczekiwana noc zamiast magii przynosi zbrodnię. Jest tylko jeden człowiek, który może być za to odpowiedzialny. Człowiek, którego miała nadzieję więcej nie spotkać. Teraz Donna i jej przyjaciele muszą znaleźć drogę ucieczki, która ocali ich przed maniakalnym mordercą.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Nie chciałbym takiej studniówki. A film dobry.

Zawiedzionym. Dobry pomysł na thriller został nakręcony na modłę serialu 90210. Piękne twarze, piękne stroje, piękna młodość, ale i do wyrzygania nudne dialogi, papierkowe postacie i pełne grozy sceny, w których jest wszystko, czego trzeba, tylko grozy nie ma. I jeszcze to drewniane aktorstwo... Za co wdzięczny jestem twórcom? Że nie przeciągali tego zbytnio i zakończyli opowieść po 80 minutach.

"Do wyrzygania nudne dialogi, papierkowe postacie (...) grozy nie ma. I jeszcze to drewniane aktorstwo". I za coś takiego dajesz aż 5? Masz zdecydowanie za dobre serce. :)

niebieskiptak
kotskacukru
Runawayx33
PiotrKowalski
JUMAN
liz29
jhsdsdkf
merdek
PedroPT
idian