Na gorąco (2007)

Redacted
Reżyseria: Brian De Palma

Scenariusz filmu oparty jest na wydarzeniach z marca 2006 roku w Iraku opowiadający o grupie amerykańskich żołnierzy, gdzie dwóch z nich zastrzeliło rodzica, dziadka oraz młodsze rodzeństwo czternastoletniej Irakijki Abeer Quasim Hamza a ją samą wielokrotnie zgwałcono a następnie spalono. Władze amerykańskie starały się zatuszować zbrodnię zrzucając winę na terrorystów...

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

ten film byl conajmniej zenujacy. probowano wstrzasnac widzem na chama, mialam wrazeni,ze tworcy sciskaja mnie mocno za ramiona i mna potrzasaja. nie spodziewalam sie arcydziela, ale nie spodziewalam sie tez takiego taniego wyciskacza lez. mialam wrazenie, ze na sile poszukiwano sensacji- nie lekcewaze naturalnie okrucienstwa amerykanskich zolnierzy, jednak odnioslam wrazenie proby silnej manipulacji, ktora sie nie powiodla.

Jest to blakanie sie miedzy fabularnymi rozwiazaniami, niestety bez sukcesu. Aktorstwo zaskakujaco zle, scenariusz lezy i juz nawet nie kwiczy, a zdjecia wygladaja jak wziete prosto w studiu w Stanach. Sceny, ktore maja nas przerazic, rozsmieszaja. A kiedy techniki manipulacyjne zawodza, rezyser probuje ratowac film zdjeciami trupow dzieci.

bartje
psubrat
Uciekinier
gatoenlasnubes
ScuMmy
Boba
fabiocristi
nula
Negrin
queerdelys