Twój na zawsze (2010)

Remember Me
Reżyseria: Allen Coulter
Scenariusz:

Tyler Roth (Robert Pattinson) jest zbuntowanym chłopakiem, który cały czas popada w kłopoty. Pewnej nocy wdaje się w bójkę i zostaje poturbowany przez silniejszego od siebie policjanta. Wkrótce po tych wydarzeniach Tyler poznaje córkę funkcjonariusza – Ally. Początkowo chłopak zamierza ją uwieść, a następnie porzucić. Okazuje się jednak, że Tylera i dziewczynę łączy coś więcej.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Czy Pattinson został obsadzony wbrew oczekiwaniom? Nie, ale nie spodziewając się zbyt wiele po plakacie, zostałem pozytywnie zaskoczony; niewymuszony urok, gra lepsza niż możnaby się spodziewać, a sam film jest dobry. Pierwsza połowa powinna być oglądalna nawet dla zaciągniętej siłą brzydszej płci dzięki niezłej bajerze - panowie wyciągać notatniki!

hurej!!!

zaskakujący film.wiedziałam,że zakończenie jest niespodziewane, ale to było coś totalnie szokującego. i zmieniło moje spojrzenie na pewną sprawę ;)

Reklamy wyraźnie sugerują, że to typowy romans o nastolatkach i dla nastolatków. Ale śmiem twierdzić, że ten film to coś więcej, nie tylko dzięki końcówce. Bardzo duże zaskoczenie in plus. Nie wiem skąd ta nienawiść do Pattisona. Zmierzchów nie widziałem, ale tutaj jest po prostu dobry.

Mimo, iż nadal uważam Roberta Pattinsona za jednego z najbardziej seksownych facetów na ziemi, to muszę napisać, że ten film jest słabym, przewidywalnym i schematycznym melodramatem z ckliwym do bólu zakończeniem "pod publiczkę".

ScuMmy
Iceman
beznazwybez
silvanx
Szklanka1979
MureQ
liz29
jakilcz
jhsdsdkf
PrzemyslawLes