Roboty (2005)

Robots

Roboty to historia młodego wynalazcy Radka Dekiela, który wyjeżdża do Robotowic, by tam spotkać się ze swym idolem i mistrzem Spawalskim. W drodze poznaje cała grupę nowych przyjaciół i razem stawiają czoła samozwańczemu tyranowi Brzeszczotowi. Za namową swej żądnej władzy matki, Brzeszczot zajął miejsce Spawalskiego i stanął na czele wielkiej korporacji przemysłowej kontrolując produkcję części zamiennych dla innych robotów. Oburzony takim postępowaniem Radek postanawia przywrócić w Robotowicach upragniony porządek i wymierzyć sprawiedliwość Brzeszczotowi. Zadanie wydaje się przekraczać siły młodego robota, ale od czego są wierni przyjaciele, młodzieńcza odwaga i szalona inwencja?

Obsada:

Pełna obsada

Po setkach seansów dzieł Pixara Roboty wydały mi się tylko poprawne, bez błysku, bez polotu. Mój 2,5 letni syn bawił się tylko odrobinę lepiej.

A piosenka w wykonaniu Toma Waitsa czyż nie przyjemna? ;-) Nie przepadam za filmami Disneya/Pixara, ale ten szczególnie przypadł mi do gustu. Może z powodu motywu robotów...sama nie wiem. Ale robota dobrze wykonana - zabawny, kolorowy, energiczny i z miłym głównym bohaterem.

Był Waits, była też Britney Spears ;)
Może ten przypadł Ci do gustu bo to właśnie nie jest Pixar, tylko Fox ? ;)

Jeden amerykański diabeł.. ;-)

Eurymedusa
zur887
otonashi
exxxpresja
Angel979
kamilamaz123
asia1298
jakilcz
Pedzacyzolw
juliemaslosz