Seks w wielkim mieście 2 (2010)

Sex and the City 2
Reżyseria: Michael Patrick King

Seks w wielkim mieście 2 – amerykański komediodramat w reżyserii Michaela Patricka Kinga na podstawie książki Candace Bushnell. Sequel filmu Seks w wielkim mieście z 2008 roku. Samantha przechodzi menopauzę, wspomagając się kuracją z tabletek hormonalnych, byle tylko wzmocnić swój popęd seksualny. Charlotte jest matką: ma dwie niesforne córki, z wychowaniem których sobie nie radzi. Ponadto podejrzewa, że jej mąż zdradza ją z seksowną nianią. Małżeństwo Carrie i Johna przechodzi kryzys z powodu rożnych pomysłów na spędzanie wspólnego czasu: ona chce częściej wychodzić na miasto, a on woli spędzać wolny czas w domu. Wreszcie Mirandę dopada pracoholizm, z powodu nacisków ze strony szefa. Pewnego dnia do Samanthy dzwoni Smith Jerrod i zaprosza ją na premierę swego najnowszego filmu, realizowanego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tak Samantha poznaje szejka, który przez to dowiaduje się, kto wypromował Jerroda. Szejk zaprasza Samanthę do kraju, mając nadzieję na dobrą reklamę dla swojego hotelu w Abu Zabi. Jones namawia go by Carrie, Miranda i Charlotte dołączyły do niej. (Wikipedia)

Obsada:

Pełna obsada

Fankom serialu szczerze odradzam oglądanie tego filmu w kinie. Na dużym ekranie widać, jak dziewczyny posunęły się w latach. Tylko Miranda (bardzo dziwne ze względu na jej jasną cerę) wygląda jak za serialowych lat. Film kiepski, ale czego się spodziewać pamiętając pierwszą część? Wszyscy jacyś tacy sztuczni. Pełnometrażówka powinna umożliwić scenarzyście/reżyserowi na rozwinięcie skrzydeł, czego 20 min odcinki nie dają, ale nie skorzystano z tej szansy. Ale nie żałuję obejrzenia. Lubię SATC!

Słaby, nabzdyczony, sztuczny, przesadzony. Ale, kurczę, małżeńskie scenki damsko-męskie i życie vs dzieci – sama prawda! ;>

Jestem współczesna i nowoczesna - chcę mieć niewolników.

Guma
Iceman
magmik1319
dag
dag
AgaL
PiotrKowalski
Szamanka
nevamarja
FoolCanBeKing
cvbih