Zatańcz ze mną (2004)

Shall We Dance
Reżyseria: Peter Chelsom
Scenariusz: ,

Prawnik z Chicago John Clark (Richard Gere) wiedzie niemal idealne życie. Ma piękną kochającą żonę (Susan Sarandon) i dwójkę wspaniałych dzieci, odnosi imponujące sukcesy zawodowe. A jednak czegoś w tym wzorcowym życiu brakuje... Znużony monotonią dnia codziennego, John postanawia zrobić coś szalonego. Pewnego dnia wracając z pracy, wysiada bez namysłu z pociągu i w tajemnicy zaczyna uczęszczać na lekcje tańca, prowadzone przez młodą instruktorkę (Jennifer Lopez). Ten nagły impuls odmieni całe jego życie. Poważny prawnik wkracza w świat pełen nowych emocji, muzyki, przyjaźni i namiętności, i staje przed szansą spełnienia najskrytszych marzeń...

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Chyba jeden z nielicznych "tańczonych filmów" które naprawdę lubię, jakoś tak zawsze mi się fajnie robi jak oglądam ten film. Niby nic nadzwyczajnego a jednak coś w nim jest.

Na nudę w codziennym życiu trzeba znależć jakieś antidotum. Gere jak John Clark postanawia nauczyć się tańca towarzyskiego. A, że w szkole nauczycielką jest urocza Paulina (J. Lopez) nauka jest samą przyjemnością. Film przewidywalny ale uroczy w swojej naiwności. Warto.

Zgadzam się-od czasu,do czasu warto ten film obejrzeć.

Efunia
Nahapetyanik
Konfucjusz70
Szklanka1979
Angel979
liongotie
angela2700
typix
Szamanka
FoolCanBeKing