your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Shopping tour (2012)

Tytuł oryginalny: Shoping-tur

Reżyseria: Mikhail Brashinskiy

Grupa rosyjskich turystów udaje się do Finlandii na zakupy. Zaraz po przekroczeniu granicy wpada w zasadzkę ludożerców w jednym z centrum handlowym. Zgodnie z dawną tradycją, jeden dzień w roku, podczas pogańskiego święta przesilenia, każdy Fin musi zjeść obcokrajowca. Zaczyna się obława na turystów.

Fabuła filmu nie jest tak całkiem absurdalna, jeśli przypatrzeć się relacji matki i syna, którzy też „zjadają się nawzajem” - słowami, które sprawiają ból, zachowaniem, które rani. Te zabójcze emocje wywołane są świeżą strata ojca i męża.

Bohaterom udaję się uciec z centrum handlowego, w którym zostali uwięzieni. Jednak do zmroku i zakończenia makabrycznego święta jeszcze kilkanaście godzin… (Sputnik)

Obsada:

gieksiareczka1964 gieksiareczka1964 planuje obejrzeć Shopping tour

michuk michuk opublikował(a) recenzję filmu Shopping tour

Gdy owdowiała matka wsiadała ze swym synem do post-sowieckiego busu, nie przyszło jej do głowy że następnego ranka, utaplana krwią, ganiać będzie po fińskim supermarkecie uciekając przed blondwłosymi zombie. Przeczytaj artykuł

nevamarja nevamarja ocenił(a) Shopping tour

5 gwiazdki

michuk michuk napisał o Shopping tour

Ci cholerni Finowie... Z wierzchu elegancjafrancja, prawa człowieka i tolerancja, a gdy przyjdzie co do czego, każdy się połasi na cudzoziemskie mięsko. Ot, taka tradycja. Rada dla wszystkich: jeśli planujecie shopping w Helsinkach, omijajcie okolice św. Jana.

7 gwiazdki

michuk michuk ocenił(a) Shopping tour

7 gwiazdki

Krzysztof Osica Krzysztof Osica ocenił(a) Shopping tour

7 gwiazdki