Uśpieni (1996)

Sleepers
Reżyseria: Barry Levinson

Film opowiada historię grupy chłopców, którzy w dzieciństwie trafiają do poprawczaka i są terroryzowani przez opiekunów. Po wielu latach młodzi ludzie postanawiają się zemścić.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Przyzwoity film który wyjawił nam gwiazdy dzisiejszego kina czyli De Niro czy Pitt. Film opowiada nam historie dzieciaków którzy popełniają życiowy błąd który ich odmienia na zawsze. Trafiają do poprawczaka gdzie są molestowani seksualnie i udziela się im przemoc strażników. Chłopaki dorastając zmieniają się w gangsterów i ludzi którzy pragną zemsty.

Na litość, po pierwsze nieprawda, po drugie masakra stylistyczna, po trzecie spoiler. Czy dla kogoś to ma znaczenie, czy tylko ja mam problem ?

Ja problem mam też.. Z takim teksami to na filmweb :P

Popieram - błąd za błędem. Też mi to przeszkadza.

To nie czytaj!

Jestem w stanie przymknąć oko na błędy gramatyczne, brak interpuncji, styl. Jest mnóstwo ludzi z problemami dyslektycznymi, nie wiem, może zmęczony byłeś pisząc...

Ale nie przymknę oka na fakt, że streszczasz beztrosko cały film w notce, bez ostrzeżenia dla czytających, oraz nie zaakceptuję bredni, jakie podajesz. Zarówno De Niro jak i Pitt kariery aktorskie zaczęli na długo przed "Sleepers". Nie pisz wszystkiego, co Ci przyjdzie do głowy, ok ?
I pozdrawiam.

Pomimo gwiazdorskiej obsady (świetny Hoffman) zmarnowany temat.

jakubkonrad
duzulek
Konfucjusz70
nutinka
avrewska
KataCzy
bartje
AnnaSak
Szklanka1979
AniaVerzhbytska