Cierń (2008)

Splinter
Reżyseria: Toby Wilkins

Nic nie zapowiadało, że romantyczna rocznicowa randka zakończy się dla Polly i Setha na opuszczonej stacji benzynowej, gdzieś pośród amerykańskich bezdroży. Nic też nie wskazywało na to, że zostaną sterroryzowani i uprowadzeni przez zbiegłego więźnia i jego bezlitosną partnerkę. Nikt nie pomyślałby również o tym, że na tej opuszczonej stacji właśnie tych czworo ludzi będzie kiedykolwiek musiało współpracować żeby przeżyć. Nikt jednak wcześniej nie był w stanie wyobrazić sobie tego co kryje owa opuszczona stacja benzynowa. Zaczęła obowiązywać jedna najważniejsza zasada. Żeby przeżyć – nie daj sobie wejść pod skórę.

Obsada:

Pełna obsada

Oczywiście musiałam obejrzeć film o TAKIM tytule. Nie spodziewałam się wiele, ale i tak było koszmarnie. Największym rozczarowaniem były efekty – potworków ani razu nie pokazano w zbliżeniu, a wszystkie sceny z ich udziałem, były nieostre. Marniackie filmy z dobrymi efektami ogląda mi się dobrze, ale powinni zabronić produkcji marniackich filmów z marniackimi efektami. :P

Skoro 3 gwiazdki są opisane jako słaby, to dwie będą w sam raz - film jednak jest totalnym dnem. O!

Nie jest to kasowy film (jedno miejsce akcji, kilku aktorów, marne efekty), nieskomplikowana fabuła. Widziałem jednak gorsze. Tutaj przynajmniej gra aktorska była w porządku.

Szklanka1979
KornelNocon
PiotrKowalski
PedroPT
Szamanka
jango
tav
tav
ZeroCool
ScuMmy