Sweeney Todd - Demoniczny golibroda z Fleet Street (2007)

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
Reżyseria: Tim Burton

Oparty na Broadway'owym hicie musical przeniesiony na ekran opowiada niechlubne dzieje Benjamina Barkera, znanego jako Sweeney Todd, który prowadził sklep fryzjerski w Londynie jako przykrywka jego niecnej działalności razem ze swoją wspólniczką, panią Lovett.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Film na dobre zniechęcił mnie do typowych angielskich ciasteczek z mięsem.

Nie mam zarzutów. Depp i Burton znów razem, co zawsze cieszy, pomimo sugestywnie chrupiących łamanych kręgosłupów i mlaszczących podrzynanych gardeł. Co prawda wszyscy są tak niesympatyczni, że nie ma się z kim identyfikować, ale czy zawsze trzeba?

Jedyny musical filmowy na którym naprawdę dobrze się bawiłem. Wspaniała gra Deppa, świetne zdjęcia Londynu i w ogóle "sympatyczna" historia to by była, gdyby nie te trupy.

Trochę się zawiodłem, ale nic nie szkodzi. Burton zawsze stawia mi wyzwania.

kto pozwolił Deppowi śpiewać?

niesamowicie spiewa ! :-)) szegolnie w tym filmie idealnie wszystko do siebie pasuje ...jest specyficznym aktorem i ta jego innosc jest wlasnie cudowna :-)

Ależ ja go lubię :) Tylko że Sweeney Todd, zaślepiony zemstą i pozbawiony skrupułów, powinnien śpiewać głębokim czystym głosem. Wywołującym ciarki na plecach ;)

moze gdyby zaspiewal bardziej wyraziscie nie bylo by w tym takiej duszy. On byl rozzalony z tej krzywdy i ten spiew to taka zlosc przez lzy. Mscil sie ale nie tak wyrachowanie jakby byl morderca tylko jakby mu serce pekalo i z tego tak slodko spiewal. Jak dlamnie swietny pomysl depp mial na niego i jak dla mnie idealne!:o)

Problem pojawia się w momencie, kiedy muzyka w musicalu nie podoba mi się zbytnio

Boska Helena Bonham Carter, niesamowity Deep. I na deser Alan Rickman. Śpiewać to oni nie śpiewają, ale klimat świetny, muzyka również. Po prostu Tim Burton

miarisugin
Efunia
jayb85
KasiaKhadraoui
kotskacukru
Wernyhora
mafciu
Farary
bttfisthebest
olivka1966