Bejbis (2007)

The Babysitters
Reżyseria: David Ross
Scenariusz:

Studia w USA kosztują 120 tysięcy dolarów. Możesz dostać stypendium, możesz pójść do armii, możesz mieć bogatych rodziców. Dla Shirley Lyner żadne z tych rozwiązań nie jest pociągające. Zaczyna od opieki nad dziećmi, ale wkrótce trochę przypadkowo trafia w ramiona jednego ze swoich klientów, Michaela Beltrana. Gdy ten wynagradza ją plikiem dolarów, nie wzbrania się, co więcej, zwierza się swojej przyjaciółce Melissie. O pomyśle dowiaduje się Brenda, później Nadine. Od zarobków każdej z nich Shirley pobiera prowizję. Wkrótce „bejbis” mają własne wizytówki i papier firmowy.
Shirley nieświadomie uruchamia proces, nad którym zaczyna tracić kontrolę. Na imprezie pojawiają się narkotyki, Brenda postanawia działać na własną rękę, jednemu z klientów nie wystarcza już seks… Nic nie będzie już takie jak przedtem.
(opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Nie rozumiem porównania do 'Galerianek', ale równie mocny i zaskakujący film. Zwykła nastolatka zamienia się w przedsiębiorczą osobę. Sama ustawia koleżanki na spotkania i sama również na takie uczęszcza. Powód? Chce zarobić na college. Cel szczytny... Ale droga do celu?

Może to nie jest dobry film, może nawet jest to kiepski film, ale pozytywny element jest taki, że jest nadzieja, jest jeszcze , kurna, nadzieja, że wrócą dawne dobre czasy. Jeśli to film z 2007 roku to z jakiej paki trafia do polskich kin dopiero teraz? Czy zawdzięczamy to "Galeriankom"? Jeśli tak, to szkoda zachodu.

kotskacukru
gadd
midnight94
JoannaJA
kamil288
bambi12
Olka
paulina1406
meva