your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Bejbis (2007)

Tytuł oryginalny: The Babysitters

Reżyseria: David Ross

Studia w USA kosztują 120 tysięcy dolarów. Możesz dostać stypendium, możesz pójść do armii, możesz mieć bogatych rodziców. Dla Shirley Lyner żadne z tych rozwiązań nie jest pociągające. Zaczyna od opieki nad dziećmi, ale wkrótce trochę przypadkowo trafia w ramiona jednego ze swoich klientów, Michaela Beltrana. Gdy ten wynagradza ją plikiem dolarów, nie wzbrania się, co więcej, zwierza się swojej przyjaciółce Melissie. O pomyśle dowiaduje się Brenda, później Nadine. Od zarobków każdej z nich Shirley pobiera prowizję. Wkrótce „bejbis” mają własne wizytówki i papier firmowy.
Shirley nieświadomie uruchamia proces, nad którym zaczyna tracić kontrolę. Na imprezie pojawiają się narkotyki, Brenda postanawia działać na własną rękę, jednemu z klientów nie wystarcza już seks… Nic nie będzie już takie jak przedtem.
(opis dystrybutora)

Obsada:

kotskacukru kotskacukru ocenił(a) Bejbis

7 gwiazdki

Michał Zacharzewski Michał Zacharzewski ocenił(a) Bejbis

5 gwiazdki

midnight94 midnight94 ocenił(a) Bejbis

4 gwiazdki

JoannaJA JoannaJA ocenił(a) Bejbis

9 gwiazdki

PanQ PanQ ocenił(a) Bejbis

4 gwiazdki

bambi12 bambi12 ocenił(a) Bejbis

7 gwiazdki

Olka Olka ocenił(a) Bejbis

7 gwiazdki

paulina1406 paulina1406 ocenił(a) Bejbis

5 gwiazdki

meva meva ocenił(a) Bejbis

5 gwiazdki

dominikszarek dominikszarek ocenił(a) The Babysitters

6 gwiazdki

pociemek pociemek ocenił(a) Bejbis

5 gwiazdki

Zarkthos Zarkthos ocenił(a) The Babysitters

4 gwiazdki

WANROY WANROY ocenił(a) Bejbis

5 gwiazdki

julita julita ocenił(a) Bejbis

5 gwiazdki

lapsus lapsus napisał(a) o Bejbis

Może to nie jest dobry film, może nawet jest to kiepski film, ale pozytywny element jest taki, że jest nadzieja, jest jeszcze , kurna, nadzieja, że wrócą dawne dobre czasy. Jeśli to film z 2007 roku to z jakiej paki trafia do polskich kin dopiero teraz? Czy zawdzięczamy to "Galeriankom"? Jeśli tak, to szkoda zachodu.

3 gwiazdki

bezludna bezludna napisał(a) o The Babysitters

Nie rozumiem porównania do 'Galerianek', ale równie mocny i zaskakujący film. Zwykła nastolatka zamienia się w przedsiębiorczą osobę. Sama ustawia koleżanki na spotkania i sama również na takie uczęszcza. Powód? Chce zarobić na college. Cel szczytny... Ale droga do celu?

7 gwiazdki

thaklos thaklos napisał o The Babysitters

A titillating premise that presents some interesting ideas with reasonable acting, but never really finds its stride. The editing is confused, and many issues and characters are ignored, while the narrative lacks a clear conclusion, and not in a clever way. The movie needed to say more, or take itself a little less seriously, or perhaps a little more, but as it stands the experience is quite bland.

3 gwiazdki