Tożsamość Bourne'a (2002)

The Bourne Identity
Reżyseria: Doug Liman

Łódź rybacka wyławia z morza mężczyznę (Matt Damon). Kiedy ten odzyskuje przytomność okazuje się, że cierpi na amnezję. Mężczyzna próbuje odkryć swoją tożsamość. Jedynym śladem jest wszczepiony w jego biodro numer szwajcarskiego konta.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Udany początek najlepszej trylogii sensacyjnej. Świetny scenariusz i wykonanie. Napięcie bezustanne.

Nie polecam dla osób które przeczytały książkę. Nie byłam w stanie tego obejrzeć.

Jedna z lepszych sensacji, jakie widziałam; wszystko tam jest w odpowiednich proporcjach i trzyma w napięciu a bez stresu. Damon słodki. Ale Ludluma za nic nie mam zamiaru czytać. :-)

Ponadprzeciętny film sensacyjny. Matt Damon zawsze był dla mnie drewnem, a nie aktorem, i ten film nie zmienił mojego zdania na ten temat. Na szczęście nie on jest główną atrakcją. Zwraca uwagę dobry montaż i niesamowite zdjęcia Paryża.

Przyjemnie się ogląda. Film wyróżnia się wśród filmów akcji. Dobry montaż i zdjęcia. Dużo akcji i pościgów.

Muzyka, pościgi, sceny walk, konspiracja i szpiegostwo - to plusy filmu. Może nie jest to arcydzieło, ale w ostatnich latach ciężko o dobry normalny film "szpiegowski", a jak się nie ma co się lubi :)

Całkiem porządna sensacja. Aktorstwo może nie powala, ale historia zgrabnie opowiedziana, akcja wartko się toczy, a kule świszczą w powietrzu. Miłe odstresowanie, trzyma w napięciu, raz czy dwa nawet zaskoczyło.
Ciekawe, jak wypada na tle książki...?

Niezłe, ale przereklamowane. Spodziewałem się więcej.

Wszystkie filmy z Mttem Damonem są świetne , także co moge powiedzieć o tym filmie , to mój kolejny faworyt.

BlonD1E
zhost
duzulek
LENART
redo123
Danielito
slowcheetah
RobinHa
mztlalka
avrewska