Ojciec chrzestny III (1990)

The Godfather: Part III
Reżyseria: Francis Ford Coppola

W trzecim filmie z trylogii o rodzinie Corleone, Al Pacino ponownie wciela się w rolę autokratycznego przywódcy rodu. Sześćdziesięcioletni Michael Corleone myśli o wyprowadzeniu swej rodziny ze świata zbrodni, a zarazem o znalezieniu właściwego następcy. Wybór pada na porywczego Vincenta (Andy Garcia), ale decyzja ta równie dobrze może przekreślić marzenia o legitymizacji i wciągnąć rodzinę w piekło mafijnej wojny.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Film który powinien obejrzeć każdy kto lubi filmy z przeslaniem, nad którym trzeba się na chwilę zastanowić, film z którego można wyciągnąć wnioski i zastosować je we wełasnym życiu - możemy nie popełnić tego samego błędu co główny bohater.

Wszyscy zawsze dążyli i nadal dążą do władzy i pieniędzy - tylko czy tak na prawdę o to chodzi w życiu? czy rzeczwywiście dzięki temu będziemy szczęśliwi? owszem, pieniądze dadzą szczeście, ale ono się skończy. Szcześliwi możeby tylko być mając przy sobie osoby/ę ktorą kochamy - rodzinę - bez niej nie doznamy prawdziwego szczęścia, a gdy ją utracimy.. to będziemy jak Don Corleone.

Wzruszyłem się : )

Świetne zakończenie trylogii.

Najlepszy film gangsterski w historii

Nadal świetny.

Świetna część.

duzulek
Garsija
RobinHa
sanchitabrol
domowekonto69
janseraphim
eelishkaaa
KasiaKhadraoui
magdeczka18
Pavko7