Udręczeni (2009)

The Haunting in Connecticut
Reżyseria: Peter Cornwell
Scenariusz: ,

Film oparty na głośniej, mrożącej krew w żyłach prawdziwej historii. Opowieść o rodzinie, której życie po przeprowadzce do nowego domu zamienia się w koszmar, a zło celuje w ich nastoletniego syna. Od zawsze wiadome jest, że rzeczywistość jest bardziej przerażająca od fikcji, a strach, w tym wypadku, bez wątpienia prawdziwy.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Film nie był zły, co najbardziej mnie zaskoczyło to to, że ciągle coś się działo. Nie było czasu na jakiekolwiek dłużyzny, od początku do końca film trzymał dosyć szybkie tempo.

The Haunting in Connecticut to dobrze zagrany, sprawnie zrealizowany, cieszący oczy dobry efektami audio-wizualnymi horror cierpiący niestety na brak pomysłu na siebie. Wszystko co zobaczycie w tym filmie już na pewno gdzieś "zaliczyliście" czy to w Poltergeist'cie (Duch) czy w The Amityville Horror (Amityville), po prostu kalka kalki, a szkoda wielka bo gdyby wsadzili do niego ciekawszą historię to mogłoby coś interesującego z tego wyjść.

Bardzo fajny film. Co prawda oglądając go, ma się w myślach Amityville, jednak ten film wzbogacony jest o większą ilość efektów specjalnych. Szczególnie upodobałem sobie wszelkie zniszczenia skóry, które możemy zaobserwować wśród aktorów. Sądzę, iż warto zapoznać się z tym filmem. Jedyne na co cierpi, to brak innowacyjności.

zartujesz, prawda? dom, dzikie eksperymenty na zapleczu, opetany syn z rakiem- to znaczy, czy mozna jeszcze nizej? Godze sie dac mu 4, ale nie dwa razy wiecej;p

Nie rozumiem. Film jest naprawdę fajny. Może nie jest jakiś nadwyraz innowacyjny, ale ja się przy nim dobrze bawiłem.

Pomysłowy motyw gry Sary z duchami w ,,raz-dwa-trzy-baba-jaga-patrzy"

Całkowicie typowy horror, złożony z opatrzonych klisz i to jest śmiertelny błąd tego filmu. Przyzwoite wykonanie to za mało, aby warto było tracić czas na coś, co się widziało już dziesiątki razy.

troche nie chce mi sie wierzyc ze na faktak autentycznych ale calosc calkiem wciagajaca

bartje
Szklanka1979
suiCid3R
PiotrKowalski
liz29
jhsdsdkf
PedroPT
pajestka
karaluh
Birdman