The Human Centipede (First Sequence) (2009)

Reżyseria: Tom Six
Scenariusz:

Dwie amerykańskie turystki gubią się gdzieś w Niemczech. Szukając pomocy trafiają do domu Dr Heitera, jak się później okazuje byłego nazistowskiego chirurga. Doktor usypia je i kilka dni później przeprowadza na obu kobietach i porwanym mężczyźnie operację. W jej wyniku ich ciała zostają ze sobą połączone tworząc ludzką stonogę.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Moja ocena może się wydać zaskakująca, ale naprawdę doskonale się bawiłem oglądając ten film. Oczywiście rozumiem, jak chory jest pomysł w nim zawarty :)

Pierwszy raz obejrzałem w całości. No cóż...

Wyrazy współczucia.

Umówmy się, że sam to sobie zrobił. Tak jak i każdy, kto widział trailer, a mimo to wcisnął "play". ;P

Obejrzałam trailer.. o dżizas...

Ja nie będę oglądać trailera, bo chyba z rok temu przeczytałam opis fabuły na WIkipedii i zrobił na mnie wystarczająco duże wrażenie.

W zasadzie to nie sam. To był pewien rodzaj szantażu i tortury. Aż odechciało mi się w trakcie pić colę z Daniel'sem

Powiedz, że się na tej osobie zemściłeś czymś jeszcze gorszym (względnie, że ją wykorzystałeś). ;)

zemścić się nie mogłem bo na Ursynalia pędziłem czym prędzej. Ale co się odwlecze...

Na Ursynalia mówisz? Heh, nasza zdolność mijania się w kinach i na imprezach masowych chyba przejdzie niedługo do legendy. :)

Mogłaś mnie widzieć ale nie zauważyć. Bylem z mediów jako fotograf a obładowana sprzętem grupa ludzi z drabinkami była łatwa do zauważenia.

No faktycznie. Przecież Ty focisz! :) Spytałabym, czy masz jakieś fajne zdjęcia z Gojiry, ale biorąc pod uwagę, o której oceniłeś ten film, o tej porze Cię raczej w kampusie nie było.

nie, jeszcze mnie nie było

Całkiem sympatyczny i zabawny film. Pomysł sam w sobie genialny, choć wykonanie niestety szwankuje. Żadne to arcydzieło, ale nie wiem co tak się pastwicie nad tym filmem.

No właśnie nie wiem, co mnie bardziej zniesmaczyło - koszmarne aktorstwo czy mega chory pomysł. Jako że mam wybujałą wyobraźnię, raczej sobie daruję tego typu pożywkę. Człowiek powinien uważać, czym swój mózg karmi. ;)

myślę, że KARMIENIE ma tu kluczową rolę

Uch. Ryje beret.

patrycja76
Szklanka1979
Michalwielkiznawca
KornelNocon
doktorpueblo
agryppa
Gamec
karaluh
michalwch
annemily