The Human Centipede II (Full Sequence) (2011)

Reżyseria: Tom Six
Scenariusz:

Niestety, ten film nie ma jeszcze porządnego opisu.
Spróbuj na IMDb.

Obsada:

Pełna obsada

Część 2 jest zdecydowanie najlepsza z całej serii. Szkoda, że była to tylko trylogia.

Obrzydliwe to jest, fakt. Ale epatowania krwią nie ma, obraz jest B&W.; Widziałam całe mnóstwo gorszych filmów, których się nie zakazuje. Kompletnie nie rozumiem tej decyzji.

Względy promocyjne? ;) Teraz wszyscy to obejrzą z ciekawości lub na znak protestu.

Wbrew pozorom nawet lepszy od jedynki. To prawda, że ten film, to abominacja sztuki filmowej i dobrego smaku. Dzieje się w nim wszystko co najgorsze. W porównaniu z Ludzką Stonogą 2 takie filmy jak Piła czy Hostel zdają się być bajkami dla dzieci. Pomimo tego wytrwały widz zostaje poddany trudnej próbie wytrzymałości. Co otrzymuje? Oprócz niezłych efektów specjalnych kompletnie NIC. Ten film to jedno wielkie pasmo brutalności, gore i szaleństwa. Pomimo tego ogląda się z zainteresowaniem. Szczególnie przeraża fakt, że w pierwszej części oprawca miał przygotowanie medyczne do wykonania makabrycznej procedury. Tutaj cała operacja nie tylko odbywa się na 4-krotnie większej ilości ludzi, ale również zostaje przeprowadzona przez kompletnie nieprzygotowanego do tego amatora. To z kolei oznacza mnóstwo niedopatrzeń podczas przygotowań, parę zgonów z powodu "błędów w sztuce lekarskiej" oraz ponadprzeciętnej ilości flaków i krwi. Aż ciężko powiedzieć, że film POLECAM :)

Po części pierwszej przyszła pora i na drugą... I to w dodatku lepszą od poprzedniej, o ile można fakt ten rozróżniać w tej kategorii.

WijElitarnegoKorpusu
patrycja76
KornelNocon
agryppa
michalwch
annemily
sachikoo
jango
anusiek
rosemary83