Magiczna karuzela (2005)

The Magic Roundabout

Dyziek – pies kudłacz kocha cukierki i swoją panią – Florę. Euralia – krowa operowa myśli, że jest obdarzona niezwykłą urodą, a ma tylko jednego adoratora – ślimaka Bartosza Pędziwiatra. Przekonana, że jest najlepszą śpiewaczką operową nie zauważa, że wielu doprowadza swoim śpiewem do bólu głowy. Na szczęście okaże się, że jej umiejętności wokalne bardzo się przydadzą...
Bartosz Pędziwiatr – ślimak sprinter pośród ślimaków, zakochuje sie w krowie Euralii, ale nie ma odwagi, by jej to wyznać. Coś jednak sprawi, że ślimak wyskoczy ze skorupki i wkroczy – oczywiście w swoim rytmie – do akcji. Powolny ślimak nauczy się podejmować błyskawiczne decyzje.
Dylan - królik, leni się i zieeeeeewa całymi dniami.
Niespodziewanie zły czarownik Zibad uwalnia się z zamknięcia, w którym przebywał od dziesiątków tysięcy lat. Teraz król zimna zrobi wszystko, by na ziemi zapanowała epoka lodowcowa. Ma 3 dni, aby odnaleźć magiczne diamenty, które dadzą mu mrożącą moc nad całym światem. Nasi mali bohaterowie muszą pokonać Zibada, by ocalić świat. Czy pokonają złego czarownika i uratują ziemię przed zlodowaceniem? Rozpoczyna się wyprawa pełna niebezpieczeństw i fantastycznych przygód!

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

verdiana
AdamBaranski
Darkly_Dave