your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Matrix Rewolucje (2003)

Tytuł oryginalny: The Matrix Revolutions

Siły wojskowe Zionu rozpaczliwie walczą z inwazją Strażników i armią Maszyn, która drąży tunel wprost do ostatniej twierdzy ludzi. Agent Smith, który z każdą sekundą rośnie w siłę, grozi zniszczeniem ich imperium, realnego świata i Matrixa. Z pomocą Niobe, Neo i Trinity decydują się na podróż, jakiej nie odbył wcześniej żaden człowiek – wychodzą na zdradziecką powierzchnię, wędrują poprzez spaloną Ziemię do serca niebezpiecznego Miasta Maszyn. W tej ogromnej metropolii, Neo staje twarzą w twarz z największą potęgą świata maszyn – Deus Ex Machina. Udaje mu się wynegocjować układ. Wojna zakończy się tej samej nocy, a przeznaczenie Neo i los dwóch cywilizacji zależy od wyniku konfrontacji ze Smithem.

Obsada:

Rabioot Rabioot napisał(a) o Matrix Rewolucje

uwielbiam efekty w tym filmie.

8 gwiazdki

Aksjo Aksjo napisał(a) o Matrix Rewolucje

kocham ten film.

8 gwiazdki

alekkvilla alekkvilla napisał(a) o The Matrix Revolutions

5 gwiazdki

zuber zuber napisał o Matrix Rewolucje

Końcówka trylogii jest nieco lepsza niż żenująco słaba część II, najpewniej dlatego, że jest w niej o 60000% więcej Agenta Smitha. Niestety film ten również z niezrozumiałego powodu musiał zostać wypełniony kiepskimi dialogami i miałką filozofią. Zalecenie z mojej recenzji Matrix Reaktywacja pozostaje w mocy: Oglądać tylko dla śmiechu i efektów specjalnych, koniecznie z napojem alkoholowym pod ręką.

4 gwiazdki

magb magb napisał(a) o The Matrix Revolutions: The IMAX Experience

Abject failure. Practically the only good scene is the first one, in that white subway place. The philosophical elements have at this point turned into a complete mess, the great battle of Zion is the most tedious and pointless battle sequence I've ever seen, all the new characters are boring cliches and the old characters are no longer interesting either. Yeah, the special effects are great, but so what?

2 gwiazdki

FitFortDanga FitFortDanga napisał(a) o The Matrix Revolutions: The IMAX Experience

The Matrix series started with a bang and went out with a whimper. Some defend this movie by saying it's supposed to be ambiguous. But I don't think so. I just think the Wachowskis didn't know what to do with it, so they wrapped it up in a bunch of meaningless mumbo-jumbo and let you fill in the numerous blanks.

3 gwiazdki

Stain Stain napisał(a) o The Matrix Revolutions: The IMAX Experience

Like _Matrix Reloaded_ with all the good parts cut out

5 gwiazdki

_Rufus_ _Rufus_ napisał o Matrix Rewolucje

kotlet

5 gwiazdki

ispn ispn napisał(a) o The Matrix Revolutions: The IMAX Experience

The final, sad chapter in the Matrix trilogy. A complete letdown with no real resolution, social commentary or message. Filled with sub-par acting, a mishmash of world philosophies and vague references to religious imagery it served to show only how bankrupt the creativity of the directors had become.

4 gwiazdki

bonthan bonthan napisał(a) o The Matrix Revolutions: The IMAX Experience

Seriously lacks both the meaning of the first movie and the action and thrills of the second. Visual is a messy chunk of darkness.

5 gwiazdki

Spunkie Spunkie napisał o The Matrix Revolutions: The IMAX Experience

Drilling.

4 gwiazdki

pozor pozor napisał(a) o Matrix Rewolucje

W zasadzie nie ma o czym mówić. Kolejna odsłona Matrixa do pięt nie dorasta pierwszej części pomimo większego budżetu i niesamowitych efektów specjalnych.

3 gwiazdki

ctrlaltdelete ctrlaltdelete napisał(a) o Matrix Rewolucje

Film nie taki dobry jak pierwsza część.

7 gwiazdki

ast ast napisał(a) o Matrix Rewolucje

efekciarski ale nudny.

5 gwiazdki

Esme Esme napisała o Matrix Rewolucje

Na szczęście definitywnie koniec. Z powodzeniem można było poprzestać na pierwszym "Matriksie".

3 gwiazdki

darcnet darcnet napisał(a) o Matrix Rewolucje

Lepszy od marnej dwójki, ale tandetny w porównaniu do jedynki. Kino odmóżdżająco-odstresowujące. Średnie aktorstwo + taki se scenariusz i do tego strasznie dużo amerykańskiej pseudofilizofii i patosu. Jedyna dobra rzecz to efekty specjalne. Można, ale po co?

4 gwiazdki

cysiek10 cysiek10 napisał(a) o Matrix Rewolucje

Nie tak dobry jak jedynka, ale lepszy od drugiej części. Rewelacyjne efekty specjalne.

8 gwiazdki

Arnvald Arnvald napisał o Matrix Rewolucje

Ciekawe zwieńczenie całej trylogii, choć pierwsza część jest na pewno niedościgniona, nie można powiedzieć, że "Rewolucje" to kiepski film. Jest dobry, a do tego w kilku miejscach zaskakujący

8 gwiazdki

gandalf gandalf napisał(a) o Matrix Rewolucje

Ja rozumiem, że ważą się losy świata, ale tych patetycznych dialogów jest tutaj stanowczo za dużo... Chociaż sam pomysł na zakończenie trylogii - bardzo dobry, bo obyło się bez totalnego happy endu, czego się bardzo obawiałem.

8 gwiazdki