Muppety (2011)

The Muppets
Reżyseria: James Bobin

Muppety, na których wychowało się kilka pokoleń widzów, już niedługo szturmem wezmą srebrny ekran. Już niedługo będziemy mogli znów bawić się wraz z Kermitem, Świnką Pigi i resztą kultowych bohaterów wymyślonych przez Jima Hensona.
W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół – Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się rozeszły…(opis dystrybutora)

Obsada:

  • Picture of Steve Whitmire Steve Whitmire Kermit / Beaker / Statler / Rizzo / Link Hogthrob / Prezenter (głos)
  • Picture of Eric Jacobson Eric Jacobson Panna Piggy / Miś Fazi / Zwierzak / Orzeł Sam / Marvin Suggs (głos)
  • Picture of Dave Goelz Dave Goelz Gonzo / Dr Bunsen Honeydew / Zoot / Beauregard / Waldorf / Kermit Moopet (głos)
  • Picture of Bill Barretta Bill Barretta Szwedzki kucharz / Rowlf / Dr Ząbek / Krewetka Pepe / Bobo / Muppet Gary (głos)
Pełna obsada

Zwiastun:

Słaby, nudny film z głupim scenariuszem. Jak można było tak zmasakrować Muppety? No i te częste wstawki musicalowe. Szkoda gadać.

Świetny świetny i jeszcze raz świetny. Szliśmy do kina na sile i wiedzieliśmy ze nie ma sie czego spodziewać. Jak film sie tylko zaczął i zaczęli śpiewać po 30 sekundach tylko w kinie było słychać "oooo nie". Ale po 5 minutach nastawienie sie zmieniło całkowicie. Film do samego końca był świetny. Dawka fajnego humoru a piosenki świetne. Sami z siebie beke kręcą i to im wyszlo swietnie. Polecam i Mana Mana :)

Gorzej być nie mogło - kalki, nuda, denne piosenki (w sam raz na oskara). Bobin zabił mapety. Zgroza.

Myślałam, że to będą Muppety. Takie, jakie pamiętam z dzieciństwa. Ale to jakiś koszmar!

Guma
turistiiaa
Iceman
JUMAN
MureQ
jakilcz
PrzemyslawLes
merdek
agryppa
peeroog