Dla niej wszystko (2010)

The Next Three Days
Reżyseria: Paul Haggis

Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie wierzy w winę żony, choć dowody wydają się być wyjątkowo mocne. Gdy zawodzą wszelkie legalne metody, Brennan decyduje się podjąć ekstremalne kroki, by uwolnić swą żonę z więzienia.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Zadjabła nie mogę zrozumieć, czemu ludzie tak szaleją za tym Russellkiem – przystojny nie jest, grać nie umie, z Brennana zrobił postać papierową bardziej, niż to było w zamyśle scenarzysty. Nie udał się ten film. Prison Break znacznie podniosło poprzeczkę.

film na 6 ale kibicuje sie głównemy bohaterowi dlatego 7

Filmy traktujące o włamaniach bądź ucieczkach bardzo często bazują na błyskotliwości planu i jego wykonawców. Tym razem jest jednak inaczej, a główny bohater po drodze popełnia wiele błędów. Niestety, reżyserowi za nic nie udaje się uzyskać jakiegokolwiek realizmu, gdyż film w zbyt dużej mierze bazuje na zbiegach okoliczności. Na szczęscie w drugiej części filmu Paul Haggis włącza piąty bieg, a Dla niej wszystko staje się bardzo dobrą rozrywką.

Bardzo przyzwoita rozrywka nie obrażająca inteligencji widza. Przy okazji historia wielkiej miłości i opowieść o tym, jak dotknąć zła i pozostać czystym. Świetna kreacja Crowa plus bardzo smaczny epizod z Liamem Neesonem.

Efunia
dag
dag
JUMAN
Fi5heR
MureQ
niebieskiptak
angela2700
andrzej_dzik
jakilcz
PrzemyslawLes