Absolwentka (2009)

The Post Grad Survival Guide
Reżyseria: Vicky Jenson
Scenariusz:

Komedia z bohaterką przebojowego serialu TV "Kochane kłopoty" Alexis Bledel w roli absolwentki college'u, która po zakończeniu nauki ponownie zamieszkuje z rodzicami do czasu, aż zdecyduje się, co chce robić w życiu.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Obejrzałam ze względu na Alexis i Zach'a ale...nie warto było. Akcja? Fabuła? Właściwie brak, tyle,że absolwentka szuka pracy po college'u, to mogłoby byc tło do wydarzeń,a nie główna akcja. Aktorstwo słabe, uwielbiam Alexis z GG ale jak w każdym filmie gra tak samo to to już się nie sprawdza...

Myślałam, że to będzie komedia, a to była komedia.. romantyczna. Poszczególne epizody kończyły się zanim rozkręciły się na dobre. Film też się skończył, nim się coś ciekawego zaczęło dziać. Zmarnowany dobry temat na komedię. A bohaterka Alexis znów ma fioła ma punkcie książek - i tylko to oraz jej marzenie zawodowe mi się podobało. I fajny początek na MySpace'ie (chyba).

Filmidło obejrzane przypadkiem jednym okiem i połówką ucha na c+. Marna sklejka wyświechtanych do nieprzyzwoitości schematów. Szkoda czasu.

Oj, tak. Ja obejrzałam dla Alexis Bledel, którą lubię z "Gilmore Girls". Coś mi się wydaje, że ona ma tylko jeden zestaw min. Wykorzystany już w ww.serialu.

MureQ
jhsdsdkf
matadu
midnight94
meva
agiwle
JURCZ91
izka290300
paulinakapuscinska7
sfdolon