Turysta (2010)

The Tourist

Historia toczy się wokół Franka (Johnny Depp), amerykańskiego turysty zwiedzającego Europę w celu "wyleczenia" złamanego serca. Elise (Angelina Jolie) jest niezwykłą kobietą, która celowo wkracza w jego życie. Okazuje się, że jest ona agentką Interpolu, która wykorzystuje go jako przynętę w przygotowanym przez siebie spisku.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Ło, matko, co to było? Przewidywalny i niezamierzenie śmieszny. A między Jolie i Deppem rzeczywiście nie iskrzy. Nudy na pudy. Nawet Depp nie jest w stanie uratować tego filmu. Klapa kompletna.

Mogę powtórzyć za Idą - przewidywalny, śmieszny, nudny. Jolie i Depp nie ratują tego filmu. Można spokojnie sobie darować.

Ładny film z ładnymi ludźmi. Jak ktoś uwielbia Angelinę i Johnny'ego to nie powinien narzekać. Fabuła prosta, ale na aktorów, Francję i Wenecję warto popatrzeć. Trochę brakło chemii między Deppem i Jolie, ale ogólnie przyjemna rozrywka.

Lekka, łatwa i przyjemna rozrywka na weekendowy wieczór w multipleksie. Przewidywalna fabuła, brak napięcia, ale na aktorów i Wenecję miło popatrzeć. Filmowi bliżej jest do komedii niż dramatu, ale elementy komediowe są jego zaletą.

Niezły film jako rozrywka.Na pewno nie chodziło o stworzenie dzieła-ale o wrażenia wizualne-i ten zamiar się powiódł.Dobrze utrzymany klimat filmów szpiegowskich z lat 60 i 70.Film o agentach,gangsterach,dziwnych tajemnicach.Film jest estetyczny lub ładny-jak kto woli,tzn.Elise ma piękne stroje,idealny makijaż i włosy,Frank-jak na amerykanina-jest dobrze ubrany,ładnie mówi.Możemy również pobyć trochę w Paryżu i Wenecji,przejechać się TGV.Jeśli ktoś lubi tych dwoje to należy się wybrać do kina.

Dobrze się bawiłem. To pewnie dlatego, że spodziewałem się totalnego dna, a wcale nie było AŻ tak źle. ;)

Nawet nie chce mi się rozdrabniać nad tym amerykańskim uwaga uwaga "DRESZCZOWCEM" ;D No nuda jakich mało. Jedyny plus to Depp

Zdecydowałem się dla Deppa i Depp mnie nie zawiódł. Ale fabuły nie oceniam, bo na jedno oko cały czas przysypiałem. Scena w pociągu daje nadzieję na niezły kryminał-romans, ale niestety reszta już tylko usypia.

Słabiutki. Ani śmieszny, ani straszny, akcja słaba a całość firmowana niby niezlymi gwiazdami. Nie polecam.

Rozczarowujący. Obejrzawszy zwiastun nie spodziewałam się rozrywki intelektualnej, ale przynajmniej więcej akcji, humoru, napięcia. Tymczasem wszystko tu było jakieś przygaszone. Jedynym smaczkiem wydało mi się, że bohater pod wpływem intrygującej bohaterki przerzucił się z "grzecznego" elektronicznego papierosa na "niegrzecznego" tytoniowca (ale że jestem antydymowa, to mnie to za bardzo nie ucieszyło ^_^).

Wybitnie nieujmująca,nudnawa historyjka, w której to Angelina Jolie snuje niczym tania lalka barbie z Pewexu. Nawet Depp nie ratuje tego filmu (swoją drogą tez się wcale nie popisał). Jedynym porażającym elementem był przesadny i niemal karykaturalny makijaż Jolie, poza tym nuda.

+1 pkt za botoks (2 egz)

Guma
avrewska
bulany
zur887
xoxxos
beznazwybez
AgaL
exxxpresja
AniaVerzhbytska
AnnaSak