Pamięć absolutna (2012)

Total Recall
Reżyseria: Len Wiseman

Witajcie w Rekall, firmie, która przemieni wasze marzenia w prawdziwe wspomnienia. Dla pracownika fabryki Douglasa Quaida (Colin Farrell) taka mentalna przygoda wydaje się być miłą odskocznią od frustrującej codzienności. Co prawda nie ma zbytnich powodów do narzekań - ma piękną żonę (Kate Beckinsale), którą kocha, ale możliwość wdrukowania sobie wspomnień o życiu w roli super agenta wydaje mu się wyjątkowo kusząca. Niestety, terapia, której ma się poddać przybiera kompletnie inny obrót... (Opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Jestem mile zaskoczona tym filmem.:) Efekty specjalne są , super mega przystojniak jest , krew i strzelanina obecne. Wszystko by ten film mógł mnie urzec...:)

2:10 to zdecydowanie za długo ja na zawartą fabułę. Zawiera niepotrzebne dłużyzny, które służą chyba tylko temu, żeby pozachwycać się efektami specjalnymi. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Fabuła nie lepsza niż w oryginale. Za to wizualnie jest wyśmienity. Kawał scenografii do nacieszenia gał dla fanów gatunku. Mnie się oglądało znacznie lepiej niż avengersów i batmana.

Jak można się było spodziewać - kiepski film. Zero Dicka w Dicku. Dick został wypłukany już przez Schwarzeneggera. Kobiety okropne (szczególnie antypatyczna jest 'żona'), Farrell nieciekawy. Nic, zero, null. No, może sam zryw przeciw wyzyskowi i jednak fajny design. ;-)

Interesujący remake, niezła rozrywka.

Jedyna słuszna Pamięć absolutna już była, a ta podróbka jest do obejrzenia, ale jakoś tak, hmm, to już jest zupełnie inny film, o czymś innym...

Polecam wersję reżysera - szkoda, że w kinach takiej nie było, bo film wg mnie zyskuje dużo na +

Colin odkrywa w sobie Jasona Bourne'a i walczy z robotami jak Will Smith. Mnie się podobało.

BlonD1E
Guma
Montago
Blue2012
zur887
nutinka
exxxpresja
asthmar
AnnaSak
rafix11112