Transporter 3 (2008)

Reżyseria: Olivier Megaton

Szybkie samochody, pościgi, solidna dawka adrenaliny, seks, ostra broń oraz piękne kobiety, czyli wszystko czego pragną prawdziwi mężczyźni, podane w dziele Luca Bessona (Uprowadzona, Transporter, Piąty element) i Oliviera Megatona (Hitman). W nowym Transporterze Frank Martin – w tej roli Jason Statham (Przekręt, Porachunki, Transporter), otrzymuje zlecenie od Roberta Kneppera (Skazany na śmierć) – ma dostarczyć bez zbędnych pytań nietypową przesyłkę, którą jest córka ukraińskiego urzędnika. Trasa z Marsylii do Odessy stanie się pasmem pościgów i zwrotów akcji.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Słaby film, w którym generalnie ciężko stwierdzić, co się dzieje.Do tego marne aktorstwo, efekciarski montaż z irytującymi przyspieszeniami. Fabuła żałośnie banalna i infantylna.

Cholernie irytujący film, nie tyle nawet przez oklepaną formułę, co przede wszystkim przez postać Valentiny, dziewczyny towarzyszącej Stathamowi. Babsko jest tak wkurwiające, że chyba nawet feministki by przyklasnęły, gdyby Statham jej w końcu przypierdolił. A tymczasem ten osioł się zakochuje...

m4rlb0r0
aneczka840
beznazwybez
slamaxx
liongotie
kudlaty4
doktorpueblo
jakilcz
jhsdsdkf
typix