Prawdziwe kłamstwa (1994)

True Lies
Reżyseria: James Cameron (I)

Harry Tasker prowadzi podwójne życie. W domu jest kochającym ojcem i oddanym mężem, zajmuje się komputerami. Rodzina nie wie, że od 17 lat jest szpiegiem. Przypadkowo odkrywa, że jego żona Helen ma romans z handlarzem używanych samochodów. Wraz ze swym partnerem zaczynają ją śledzić. Okazuje się, że handlarz podaje się za tajnego agenta, a złakniona wrażeń żona Harry'ego ulega jego kłamstwom. Harry postanawia dostarczyć żonie sporą dawkę emocji i zatrudnia ją jako agentkę. Jej pierwszym zadaniem jest udawanie striptizerki i podrzucenie podsłuchu u pewnego mafioza, którego rolę odgrywa Harry. Po wyjawieniu żonie tajemnicy, oboje zostają uprowadzeni przez bandę terrorystów, którzy posiadają broń jądrową. Teraz losy kraju zależą od Harry'ego i Helen. (opis dystrybutora) Przeróbka francuskiej komedii La Totale!

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Zabawna, przewrotna komedia, która jednak wypada blado przy francuskim oryginale uboższym w fajerwerki ale bogatszym w wątki.

Dobry pastisz. Scena tanga w wykonaniu Arnolda robi wrażenie.

Oglądając po raz kolejny utwierdzam się, że to najlepszy pastisz jakie kino widziało. Super scenariusz i reżyseria. Świetny humor. Rewelacyjna odpowiedź na wszystkie bondy.

Fi5heR
duzulek
Konfucjusz70
jayb85
KasiaKhadraoui
bttfisthebest
Michalwielkiznawca
liongotie
suiCid3R
asia1298