Underworld: Bunt Lykanów (2009)

Underworld: Rise of the Lycans
Reżyseria: Patrick Tatopoulos

Filmowa opowieść śledzi początki trwającej od wieków krwawej waśni arystokratycznych wampirów znanych jako Handlarze Śmiercią i ich byłych niewolników Lykanów. W czasach wczesnego średniowiecza, młody Lykan o imieniu Lucian wyłania się jako potężny przywódca i gromadzi wilkołaki, aby powstały przeciwko Viktorowi, okrutnemu królowi wampirów, który uczynił z nich niewolników. W walce przeciwko armii Handlarzy Śmiercią i wolności dla Lykanów do Luciana dołącza jego kochanka, Sonja.(opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

bylem na filmie w kinie, bo mielismy z zona duzo czasu :)
film relaks - czyli ogladamy, jemy popcorn i sie relaksujemy. nie wymaga wysilku intelektualnego, ale przeciez nie o to w takich filmach chodzi

Lepszy niż 'Evolution', lecz cały czas daleko mu do pierwszego filmu. Historia znana nam już i opowiedziana w Underworld w kilku zdaniach jest tu rozciągnięta do półtorej godziny mieszaniny Lord of the Rings z Van Helsingiem. Przy braku seksownej Beckinsale Nighy to za mało.

Może fanom serii się podoba ale jak dla mnie średniawy.

Nie tak zły, jak można by mieć nadzieję, ale w sumie ciężko jest zarżnąć motyw zakazanej miłości. Dynamiczne sceny prawie nieoglądalne, tak pełen inwencji jest montaż. Po obejrzeniu którejkolwiek z wcześniejszych części zakończenie nie będzie niespodzianką, ale to przesadnie nie przeszkadza. I oczywiście plus pół gwiazdki za dobre towarzystwo podczas oglądania.

Dobry film

omnitruncatedkraken
BlonD1E
tayla69
Montago
HellenBs
KasiaKhadraoui
kotskacukru
Nliru
BeautifulJuliet
JoanaNothing90