Niezasłane łóżka (2009)

Unmade Beds
Reżyseria: Alexis Dos Santos

Axl próbuje odnaleźć swojego zagubionego ojca, odkrywając jego przeszłość. Vera szuka zapomnienia, próbując żyć dalej po zawodzie miłosnym. Ich linie życiowe przecinają się w tętniącym życiem, nowoczesnym Londynie.

Obsada:

Pełna obsada

Główny bohater, jak na 20-latka, chyba niespecjalnie dojrzały, główna bohaterka nieprzesadnie interesująca. Trochę dobrej muzyki, trochę niezłych zdjęć, parę fajnych scen, ale w zasadzie mogłam tych "Łóżek" nie oglądać i moje życie nie byłoby specjalnie uboższe. Zapewne komuś tam się spodobają, mnie tylko zniecierpliwiły.

Wczoraj w Trójce słyszałem zachwyty nad tym (chyba akurat dystrybutora), ale sam nie poszedłem, bo zapowiadał się na standardowy film "offowy" o młodości i samotności. Dla mnie to raczej dolne stany zainteresowania.

Wszystko się zgadza. Offowy, standardowy i o młodych z problemami. Mnie pokonał.

Nieprzesadnie nowatorski ale bardzo przyjemny w odbiorze.

SPOILER !!!!!!!
przerażająca facjata młodego Hiszpana.
momentami trochę drętwe aktorstwo.i zakończenie takie sobie.ale klimatycznie.i ładna historia Francuzki,tylko mogliby się nie spotkać ;)

Któraś z recenzji prasowych nosiła genialny, idealnie podsumowujący ten film tytuł "Oda do snujstwa". Mnie oglądając wielokrotnie zdarzyło się za snujstwem zatęsknić.

Po raz kolejny czuję się oszukany przez zwiastun. Czasami nawet przyjemne, przyjemna muzyka, ale z drugiej strony nie najlepsze zdjęcia. Ogólnie film bez pomysłu.

Dziwny film. Klimatem kojarzył mi się z "Once", ale tylko klimatem. Przyjemne zdjęcia, za to migawkowy montaż denerwujący. Tragiczna kocia muzyka. Świetnie pokazana niedojrzałość pary głównych dzieciaków.

Stanowczo zaprzeczam - żadnej muzyki do filmu nie pisałem! Foch!

]:->

...powiało nudą. Jeśli ktoś lubi podglądać niczym nie wyróżniającą się codzienność snujących się po Londynie młodych ludzi, to może się nie zawiedzie. Ja zasnąłem.

MRZVA
bartje
Afonia
psubrat
ScuMmy
wydra
triffai
KatarzynaOrysiak
krzychh
bezmiar