Wiecznie żywy (2013)

Warm Bodies
Reżyseria: Jonathan Levine

Przed wielu laty tajemniczy wirus zniszczył cywilizację, a większość ludzi zamienił w mięsożerne potwory. Nieliczni ludzie, którzy przetrwali tę tragedię zdrowi, ukrywają się przed krwiożerczymi bestiami w zabarykadowanych miastach. Żyją w ciągłym strachu przed śmiercią. Pewnego razu dochodzi do dramatycznego spotkania pomiędzy żądnymi krwi zombie, a grupą ludzi. Wbrew wszelkim oczekiwaniom R (Nicholas Hoult), "uduchowiony" zombie, tak mocno ulega czarowi pięknej i - co najważniejsze - żyjącej Julie (Teresa Palmer), że ratuje ją przed swoimi pobratymcami. W czasie kilku kolejnych dni sytuacja rozwija się w sposób nieoczekiwany dla obojga. (Opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Fajny, choć mało straszny romans z zombiakiem w roli głównej. Romans? Tfu! Komedia. Monologi wewnętrzne głównego bohatera są bezcenne!

Romeo i Julia w wydaniu zombiakowym. Strasznie fajny główny bohater, bardzo charakterystyczny - muszę mu się bliżej przyjrzeć w innych filmidłach:)

Przyznaję, że jest w tym pomysł, ale to niestety wszystkie atuty. Emo-zombie? Nie, dziękuję.

Ciekawy punkt wyjścia, dowcipny początek... ale jeśli oglądało się zwiastun to już właściwie reszty nie ma sensu. Zmieściły się w nim wszystkie najlepsze kawałki :)

Guma
Viranaye
Tanir
JUMAN
MarekNalewajski
alanos
Okot
MureQ
macieggk
oskx