Warsaw by Night (2015)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Scenariusz:

Oto cztery kobiety, które mają własne zdanie na temat miłości i związków z mężczyznami. Iga (Iza Kuna), mężatka, która żyje w udanym związku z artystą (Leszek Lichota), wciąż głodna jest intensywnych doznań. Poszukiwania doprowadzą ją do spotkania ze skrajnie różnymi odcieniami miłości, których doświadczają współczesna femme fatale (Joanna Kulig) oraz kobieta zdradzana (Agata Kulesza). Radykalnej odmiany potrzebuje też atrakcyjna trzydziestolatka Maja (Roma Gąsiorowska). Szuka mężczyzny, który wywróci jej świat do góry nogami. Taką miłość odnalazła być może Renata (Marta Mazurek), poznająca miasto u boku Konrada (Józef Pawłowski). Wszystkim bohaterkom towarzyszy kipiąca emocjami, nastrojowa Warszawa, która w jedną noc może zmienić całe ich życie.(opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Eeee tam. Dwa pierwsze epizody ujdą. Szczególnie rozmowy upalonej Kuny i Celińska w klubie go-go. Reszta to popłuczyny (szkoda tylko aktorów - Simlat, Roma).

Jedyną dobrą rzeczą w mężczyznach są plemniki, to myśl przewodnia "Warsaw by night". Tak długo jak film nie wybuchnie tą mądrością w pełnej jej jaskrawości jest jako tako zjadliwy, później to już tylko wyzwanie, kto twardszy, widz czy reżyserka. Natalio Koryncka-Gruz, przegrałaś.

Iceman
krzysztofek1003
paulinakapuscinska7
inheracil
lamijka