your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Warsaw by Night (2015)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz

Oto cztery kobiety, które mają własne zdanie na temat miłości i związków z mężczyznami. Iga (Iza Kuna), mężatka, która żyje w udanym związku z artystą (Leszek Lichota), wciąż głodna jest intensywnych doznań. Poszukiwania doprowadzą ją do spotkania ze skrajnie różnymi odcieniami miłości, których doświadczają współczesna femme fatale (Joanna Kulig) oraz kobieta zdradzana (Agata Kulesza). Radykalnej odmiany potrzebuje też atrakcyjna trzydziestolatka Maja (Roma Gąsiorowska). Szuka mężczyzny, który wywróci jej świat do góry nogami. Taką miłość odnalazła być może Renata (Marta Mazurek), poznająca miasto u boku Konrada (Józef Pawłowski). Wszystkim bohaterkom towarzyszy kipiąca emocjami, nastrojowa Warszawa, która w jedną noc może zmienić całe ich życie.(opis dystrybutora)

Obsada:

zooey zooey ocenił(a) Warsaw by Night

6 gwiazdki

Krzysztof Osica Krzysztof Osica napisał o Warsaw by Night

Jedyną dobrą rzeczą w mężczyznach są plemniki, to myśl przewodnia "Warsaw by night". Tak długo jak film nie wybuchnie tą mądrością w pełnej jej jaskrawości jest jako tako zjadliwy, później to już tylko wyzwanie, kto twardszy, widz czy reżyserka. Natalio Koryncka-Gruz, przegrałaś.

3 gwiazdki

Krzysztof Osica Krzysztof Osica ocenił(a) Warsaw by Night

3 gwiazdki

fnord fnord ocenił(a) Warsaw by Night

3 gwiazdki

la la napisał(a) o Warsaw by Night

Eeee tam. Dwa pierwsze epizody ujdą. Szczególnie rozmowy upalonej Kuny i Celińska w klubie go-go. Reszta to popłuczyny (szkoda tylko aktorów - Simlat, Roma).

4 gwiazdki

la la ocenił(a) Warsaw by Night

4 gwiazdki

olamus olamus dodał(a) zwiastun filmu Warsaw by Night

Trailer: Warsaw by Night