Co robimy w ukryciu (2014)

What We Do in the Shadows

Zwariowany komediowy horror i mockument w jednym. Trójka przyjaciół z Nowej Zelandii zna się już całkiem długo. Vladislav ma 862 lata, Viago 379, a Deacon 183. Jest jeszcze Peter, który ma 8000 lat. Wszyscy są staroświeckimi wampirami osiadłymi w Wellingtonie i próbują zaadaptować się do życia w XXI wieku... (WFF)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Nie potrafię wyobrazić sobie charakteru i gustów osoby kochającej kino, której nie spodobałby się ten film.

Kolejny film reżysera kultowego serialu "Flight of the concords" dostarczył. Cokolwiek by napisać o "Co robimy w ukryciu" i tak nie odda to jego geniuszu. Dość powiedzieć, że to najlepsza nowozelandzka komedia o wampirach jaką obejrzycie w swoim życiu. OK, to nie brzmi jakoś specjalnie przekonująco. Ale to pewnie również po prostu najlepsza komedia o wampirach jaką obejrzycie, a przy dobrych wiatrach może i najlepsza komedia w ogóle. A podobno po śmierci jest jeszcze śmieszniejsza. Koniecznie!

Absolutna rewelacja! Film , który z każdą sekundą śmieszy coraz bardziej.obejrzałem w sieci tylko trochę, bo chcę iść do kina i w pełni się delektować tym horrorowo-komediowym arcydziełem!

verdiana
ScuMmy
dag
dag
psubrat
MRZVA
dziadborowy
zann123x
NikoPL
kajag
Okot