Wszystko będzie dobrze (2007)

Wszystko bedzie dobrze
Reżyseria: Tomasz Wiszniewski

Historia biegu Pawła po zdrowie swojej matki, a jednocześnie kuracja odwykowa wuefisty, Andrzeja.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Zbyt idealistyczny ale nie pozbawiony uroku. Dwaj głowni bohaterowie pokazali świetną grę aktorską.

Sympatyczny film ze świetnym Więckiewiczem w roli wuefisty-alkoholika i niezłym Werstakiem, który głównie biegnie. Nieco za mało treści, za dużo Matki Boskiej.

Choćby nie wiem jak się opierać i racjonalizować (nieco przesłodzone, przeginają, moralizują) i tak na koniec połamie Was ze wzruszenia. A między początkiem a końcem można się też szczerze i ciepło pouśmiechać. Ładna rzecz.

Więckiewicz brawo

świetny scenariusz (poza tam kilkoma niuansami), świetna reżyseria, świetny Więckiewicz :)

Film ogólnie rzecz biorąc taki sobie, ale Więckiewicz, mmm, wymiata absolutnie! No i nie wiem, czy Makolski jest upośledzony, czy tylko takiego zagrał, tak czy siak - świetnie się dzieciak sprawił.

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, że Więckiewicz jest obecnie na podium polskiego aktorstwa powinien obejrzeć ten film.

Świetnie mi się oglądało, dobry scenariusz, fenomenalny Więckiewicz.. Komu się nie podobało ten trąba :-p

Oj, nie lubię takich podniosłych filmów, ale ten jest wyjątkowo sugestywny i ma bardzo dobrze obsadzone role - nie tylko te dwie pierwszoplanowe, świetna jest też matka i upośledzony brat. Co dziwne, przez cały film byłam przekonana, że jednak będzie ten cud, bo przecież niemożliwe, żeby w naszym pięknym kraju ktoś śmiał publicznie pokazać jego brak. No i był:) Fajnie, że taki, bo rozumiem, że nie mogło się obyć tak zupełnie bezcudowo...

duzulek
Iceman
moch
Nietutejszy
bartje
Szklanka1979
liongotie
liz29
jakilcz
PrzemyslawLes