Wyjazd integracyjny (2011)

Reżyseria: Przemyslaw Angerman

Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. W obsadzie filmu integruje się doborowa ekipa aktorska - obok wymienionych w imprezie udział biorą: Katarzyna Figura, Sławomir Orzechowski, Bartłomiej Topa, Grzegorz Halama, Mariusz Czajka, Robert Gonera, Zbigniew Buczkowski, Jarosław Jakimowicz i Mirosław Zbrojewicz, a ich komiczne popisy wspomagają Afrykańczyk, Eskimos, para Norwegów i… indiański zespół disco polo. Suma wszystkich kaców dopiero przed Wami! (opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Chała, ale taka, którą da się obejrzeć. "Wyjazd integracyjny" to film głupi, jednak nie ukrywa, że taki nie jest. Spodziewałem się jeszcze gorszego obrazu, ale okazało się, iż "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja" jest niepokonany. Nikogo nie namawiam na pójście do kina, ale po seansie antydepresantów brać nie trzeba.

Mnie skutecznie od oglądania tego filmu (ech..) odwiódł trailer. Coś okropnego.

Też właśnie widziałam w kinie reklamę tego filmu, która mnie skutecznie do niego zniechęciła...

W sumie słusznie, bo nie warto tego filmu oglądać, ta trójka jest dlatego, że pamiętam takie wybitne filmy jak "Kochaj i tańcz". oraz "Job, czyli ostatnia szara komórka", a przy nich nawet "Wyjazd integracyjny" wydaje się niezłym filmem.

Mnie wystarczył Testosteron i ja już podziękował takim produkcjom. Ach gdzież ten humor barejowski. Pozostaje wałkowanie Zmienników.

Dobre, społeczne, mocne kino w duchu moralnego niepokoju.

Ależ lapsusie? :) Co prawda nie widziałam filmu...

Nie wiem, naprawdę nie wiem, co w tym filmie robi taki znakomity aktor jak Topa. Zonk.

Film kompresja. Za dużo, za krótko, za banalnie. Na pewno nie można zarzucić fabule oderwania od polskiej rzeczywistości.

...i ta Glinka (;

Film bardzo potrzebny, bo pozwalający odnaleźć w hierarchii wartości przeciwbiegun dla tego, co dobre. Z założenia komedia najeżona gagami, w rezultacie dwie sceny zaprawione absurdalnym humorem nie są wstanie dźwignąć tego gniota. Tabun uznanych aktorów na hurra przywala nosem w drzwi klozetu.

MureQ
KrzysztofGniady
jakilcz
DawidJaworski
stivo
tav
tav
pa1946
michalmaternik
TomaszGarasinski
Pana82