your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Filmastery 2012

Nominowane kategorie:

Oto są! Wasi kandydaci do Filmasterów za rok 2012. Rozpoczynamy głosowanie!

Tegoroczne głosowanie przynosi same trudne wybory. W konkursie spotykają się między innymi ekstrawagancki "Czarny łabędź", majestatyczna "Melancholia", niepokojący "Kieł" i tegoroczny ulubieniec krytyki - irańskie "Rozstanie". Jak zwykle nie udało się pomieścić wszystkiego, co dobre. Z powodu małej liczby nominacji dla filmu akcji zdecydowaliśmy w tym roku pominąć głosowanie w tej kategorii. Dzięki większej liczbie aktywności w wątku z nominacjami praktycznie udało się wyeliminować uznaniowe wybory redakcji, za co jesteśmy niebywale wdzięczni i serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas na wypisanie tego, co ich w tym roku inspirowało lub zachwycało.

Z przyczyn technicznych musieliśmy ograniczyć liczbę nominacji w każdej kategorii oprócz najlepszego filmu do 4.

Szczególnie polecamy konkurs krótkich metraży - wszystkie filmy są dostępne w Internecie, można się z nimi zapoznać od ręki.

Głosujemy przez tydzień, tj. do środy 1 lutego włącznie.

UWAGA: Na najgorszy film i najgorsze tłumaczenie (Nagroda im. Lapsusa) głosujemy NEGATYWNIE - im gorszy tym niższa ocena.

Nie masz konta? Rejestracja na Filmasterze trwa 10 sekund. Podajesz login i hasło... i już masz konto dzięki któremu możesz zagłosować! Mamy nadzieję, że po zagłosowaniu zostaniesz z nami dłużej! Tu przeczytaj dlaczego warto.

Jesteś tu nowy? Głosuj dalej!

Na stronie Oceniaj Filmy » podrzucimy Ci do oceny filmy, które najprawdopodobniej widział(eś/aś). Jak już ocenisz kilkanaście (a najlepiej kilkadziesiąt, im więcej tym lepiej), sprawdź co Filmaster poleca Ci obejrzeć w dalszej kolejności na stronie z rekomendacjami. Nie chodź więcej na złe filmy! Jeśli zostaniesz z nami, na pewno to Ci nie grozi :)