Jak dodać recenzję na Filmaster.pl?

1. Rejestrujemy się na stronie: http://filmaster.pl/konto/rejestracja/ (można skorzystać z konta na Facebooku lub założyć nowe konto podając nazwę użytkownika i hasło)

2. Wchodzimy na stronę tworzenia nowego artykułu (KOKPIT w menu głównym | Artykuły | Napisz nowy artykuł): http://filmaster.pl/nowy-artykul/

3. Podajemy tytuł recenzji w polu "Tytuł". Tekst recenzji wpisujemy w pole "Treść". Recenzję publikujemy przyciskiem "OPUBLIKUJ".

Zalecamy też w polu "Filmy w tym artykule" wybrać film który recenzujemy (system automatycznie podpowiada tytuł po wpisaniu kilku znaków). Wtedy, gdy ocenimy ten film na Filmasterze (co robimy na stronie filmu), nasze oceny w poszczególnych kategoriach (jak reżyseria, aktorstwo, scenariusz) pojawią się po prawej stronie naszej recenzji, wzbogacając jej treść.

4. Opublikowana recenzja pojawi się automatycznie na stronie naszego profilu na Filmasterze (do którego przechodzimy klikając w zdjęcia profilowe) oraz w Kokpicie Twoim i wszystkich osób, które Cię obserwują. Wyróżnione recenzje znajdują się w dziale Recenzje filmów.