Hipnotyzująca Jessica Chastain przyciąga miliony wyznawców w zwiastunie „The Eyes of Tammy Faye”

Data:

Prezentujemy pierwszy zwiastun „The Eyes of Tammy Faye”. W rolach głównych prezentują się znakomici Jessica Chastain i Andrew Garfield.

Chastain wcieli się w tytułową Tammy Faye - słynną teleewangelistkę. Natomiast Garfield zagra męża Tammy - Jima Bakkera.

Po obejrzeniu zwiastuna możemy przypuszczać, że „The Eyes of Tammy Faye” oczami głównej bohaterki przedstawi nam historię powstania potężnego imperium teleewangelickiego, a następnie jego upadku. Podczas seansu podążać będziemy za Tammy Faye i śledząc jej metamorfozę ze zwyczajnej wiernej chrześcijanki, do przywódczyni milionów ludzi.

Film jest inspirowany dokumentem z 2000 roku o tym samym tytule, nakręconym przez Randy'ego Barbato i Fentona Baileya. Nadchodzący „The Eyes of Tammy Faye” wyreżyserował Michael Showalter na podstawie scenariusza autorstwa Abe Sylvii.

Oficjalny opis produkcji:

„THE EYES OF TAMMY FAYE to intymne spojrzenie na niezwykły wzlot, upadek i odkupienie teleewangelistki Tammy Faye Bakker. W latach 70. i 80. Tammy Faye i jej mąż Jim Bakker mimo skromnych początków, stworzyli największy na świecie religijny program telewizyjny oraz park rozrywki, i byli szanowani za niesienie przesłania o miłości, akceptacji i dobra. Tammy Faye była legendarna ze względu na jej niezniszczalne rzęsy, charakterystyczny śpiew i chęć doceniania ludzi ze wszystkich środowisk. Jednak nie trwało to długo, bowiem nieprawidłowości finansowe, intrygi i pewien skandal obaliły to starannie budowane imperium.”

Film biograficzny trafi do kin już 17 września.

 

Źródło: Collider.com