Jennifer Lopez i Owen Wilson biorą ślub od pierwszego wejrzenia w zwiastunie „Wyjdź za mnie”

Data:

Studio Universal Pictures zaprezentowało pierwszy zwiastun komedii romantycznej „Wyjdź za mnie” z Jennifer Lopez („Powiedz tak”, „Ślicznotki”, „Pokojówka na Manhattanie”) i Owenem Wilsonem („O północy w Paryżu”, „Polowanie na druhny”, „Wada ukryta”) w rolach głównych.

Oficjalny opis filmu:

„Marry Me” to komedia romantyczna, pełna piosenek Jennifer Lopez i światowej sławy latynoskiej gwiazdy, Malumy. To historia miłosna o celebrytach, małżeństwie i mediach społecznościowych. Jennifer Lopez gra supergwiazdę muzyki Kat Valdez, która jest w związku z Bastianem, też gwiazdą muzyczną (w tej właśnie roli zobaczymy debiutującego w filmie fabularnym Malumę). Ich wspólny, wielki hit „Marry Me” zdobywa kolejne listy przebojów. Oni, zakochani, postanawiają się pobrać przed swoją publicznością. Ceremonia ma być transmitowana na platformach społecznościowych. Jednak Kat na chwilę przed powiedzeniem „tak” odkrywa, że Bastian ją zdradził. Chcąc zemścić się na Bastianie, postanawia poślubić nieznajomego człowieka, którego wybiera losowo z publiczności. Wybór pada na Charliego Gilberta (Owen Wilson), który został zaciągnięty na koncert przez swoją nastoletnią córkę (Chloe Coleman) i najlepszą przyjaciółkę (Sarah Silverman). Czy dwoje ludzi z tak kompletnie innych światów może pokonać przepaść ich dzielącą i stworzyć miejsce, do którego oboje należą? Przekonamy się już w Walentynki.

W obsadzie produkcji oprócz Jennifer Lopez i Owena Wilsona znaleźli się także m.in.: Maluma, John Bradley i Sarah Silverman.

Film na podstawie scenariusza autorstwa Johna Rogersa, Tami Sagher i Harper Dill wyreżyseruje Kat Coiro.

„Wyjdź za mnie” trafi do kin już 11. lutego 2022.

Źródło: https://youtu.be/uQL9sDkQIZc

>