Jeszcze więcej strzelanin i wybuchów w nowym zwiastunie ostatniego sezonu „Narcos: Meksyk”

Data:

„Chaos otwiera możliwości.” Netflix przedstawił kolejny, tym razem o wiele dłuższy zwiastun 3. sezonu serialu „Narcos: Meksyk”.

Jakiś czas temu pokazaliśmy wam pierwszą zapowiedź nadchodzącego i ostatniego sezonu, a także serię zdjęć z planu. Tym razem prezentujemy nowy długi zwiastun produkcji.

Oficjalny opis nowego sezonu:

„Akcja rozgrywa się w latach 90., kiedy dochodzi do nagłej globalizacji branży narkotykowej. Sezon 3 przedstawia wojnę, która wybuchła po aresztowaniu Felixa (Diego Luna). Gdy nowe niezależne kartele walczą o przetrwanie politycznych wstrząsów i eskalacji przemocy, pojawia się nowe pokolenie meksykańskich królów. Ale w tej wojnie prawda jest główną ofiarą – a każde aresztowanie, czy morderstwo tylko oddala od prawdziwego zwycięstwa…”

Biorąc pod uwagę zwiastun, Gallardo (Diego Luna), któremu towarzyszyliśmy w poprzednich sezonach, odsiaduje wyrok w więzieniu, a konflikt między kartelami zaostrza się coraz bardziej.

W nowych 10. odcinkach pojawią się znane i lubiane postaci, ale zobaczymy też kilka nowych twarzy. Do obsady dołączyli m.in.: Luis Gerardo Mendez (policjant Victor Tapia); Alberto Guerra (handlarz narkotyków Ismael „El Mayo” Zambadęa) i Luisa Rubino (dziennikarka Andrea Nuñez).

Trzeci i ostatni sezon „Narcos: Meksyk” pojawi się na Netflixie już 5. listopada.

Źródło: Netflix.pl