Już niedługo święta, a wraz z nimi - "To musi być miłość" (zwiastun)

Data:

Dystrybutor wypuścił właśnie do sieci zwiastun nowej polskiej komedii "To musi być miłość".

Okres świąt Bożego Narodzenia i przełomu kolejnych lat to czas filmowych hitów, a także wysyp produkcji komediowo-romansowych, mających wpłynąć na nasz świąteczny nastrój. Ewentualnie wykorzystać nasz świąteczny nastrój i podbić wynik w box office. Jedno z dwóch, wybierzcie sami. 

Polacy nie gęsi i swoje "Love actually" mają. Była "Planeta singli", były "Listy do M.". W te święta obejrzymy (?) "To musi być miłość". 

Akcja filmu rozgrywa się w okresie między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie muszą zdecydować, co dalej z ich życiem uczuciowym. Kobiety muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o litość. Aby odzyskać zaufanie sióstr, będą musieli odpokutować swoje grzeszki i ponownie zdobyć ich serca. Czy im się to uda?

W obsadzie zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka, Małgorzatę Kożuchowską, Annę Smołowik, Inę Sobalę, Rafała Królikowskiego, Małgorzatę Zajączkowską, Jana Englerta czy Mateusza Rusina. 

Za kamerą Michał Rogalski, a próbka jego filmu poniżej: