Kerry Washington i Charlize Theron dołączają do „Akademii Dobra i Zła”

Data:

Kerry Washington i Charlize Theron dołączyły do obsady „The School For Good And Evil” Netflixa.

Reżyserem projektu został Paul Feig. W piątek ogłosił on na Twitterze, że Theron zagra Lady Lesso, a Washington wcieli się w postać Profesor Dovey.

Wiem, do jakiej szkoły aplikuję! Bardzo się cieszę, że możemy powitać Charlize Theron i Kerry Washington w „School for Good and Evil”! Przygotujcie się do lekcji!

@CharlizeAfrica @kerrywashington @netflix @NetflixFilm

Oprócz Washington i Theron w filmie zobaczymy także Sofię Wylie i Sophie Anne Caruso, które udział w produkcji ogłoszono wcześniej.

Film będzie adaptacją literackiej serii „Akademia Dobra i Zła” Somana Chainaniego.

Fabuła bestsellerowej serii przedstawia przygody najlepszych przyjaciółek: Sophie i Agathy, które trafiają do legendarnej Akademi Dobra i Zła. Nie jest to zwyczajna szkoła, bowiem to właśnie tutaj zwyczajne dzieci są szkolone, by zostać albo bajkowymi bohaterami, albo złoczyńcami. Sophie wie, że dzięki swoim świetnym ocenom i dobrym uczynkom, które wypełnia, zostanie wybrana do Szkoły Dobra i dołączy do grona księżniczek. Tymczasem Agatha, pełna niechęci, reprezentująca ponurą estetykę, wraz z towarzyszącym jej czarnym kotem, wydaje się idealnie pasować do Szkoły Zła. Tymczasem losy dziewcząt mogą odwrócić się o 180 stopni.

 

Źródło:

Deadline.com

Lubimyczytać.pl