Lady Gaga i Michael Shannon dołączyli do obsady “Bullet Train”

Data:

Ciągle powiększa się obsada reżyserowanego przez Davida Leitcha filmu akcji “Bullet Train”. Najnowsze informacje mówią, że do Brada Pitta, Aarona Taylora-Johnsona i Zazie Beetz dołączyli Michael Shannon i Lady Gaga.

W najnowszą produkcję reżysera takich obrazów, jak “Atomic Blonde”, “Deadpool 2” czy “Szybcy i wściekli: Hobbs and Shaw” zaangażowane są takie nazwiska, jak Brad Pitt (“Pewnego razu w… Hollywood”, “Ad Astra”), Zazie Beetz (“Deadpool 2”, “Joker”), Aaron Taylor-Johnson (“Zwierzęta nocy”, “Tenet”), Joey King (“The Kissing Booth”, “The Act”), Brian Tyree Henry (“Atlanta”, “Gdyby ulica Beale umiała mówić”) i Andrew Koji (“The Innocents”, “Wojownik”). Szczegóły na temat roli Lady Gagi (“Narodziny gwiazdy”) utrzymywane są w tajemnicy, jednak na dzień dzisiejszy wiadomo, że będzie to mniejsza, drugoplanowa kreacja. Wciąż nie wiadomo, w jaką postać wcieli się także dwukrotnie nominowany do Oscara Michael Shannon (“Take Shelter”, “Kształt wody”). 

Fabuła “Bullet Train” oparta została na powieści “Maria Beetle” autorstwa Kotaro Isaki i opowiada o grupie płatnych zabójców, którzy, umieszczeni w zmierzającym do Tokio pociągu, muszą się ze sobą skonfrontować. Scenariusz przygotował Zak Olkewicz. 

Film realizowany jest dla firmy Sony. 

Źródło:

https://collider.com/lady-gaga-brad-pitt-movie-bullet-train/

https://deadline.com/2020/11/michael-shannon-brad-pitt-sonys-bullet-train-1234618008/