Michael Shannon uczy drużynę wioślarską współpracy w zwiastunie „Heart of Champions”

Data:

Pojawił się pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji „Heart of Champions” z Michaelem Shannonem („Na noże”, „Take Shelter”, „Kształt wody”) w roli głównej.

Oficjalny opis filmu:

Po zajęciu ostatniego miejsca w krajowych mistrzostwach, studencka drużyna wioślarska pogrąża się w kłopotach i ciągłych walkach między liderami zespołu: Alexem (Alexander Ludwig), Chrisem (Charles Melton) i Johnem (Alex MacNicoll). Bezwzględny weteran armii, trener Murphy (Michael Shannon), przybywa na początku nowego sezonu, aby zmienić status quo i uwolnić prawdziwy potencjał drużyny. Wykorzystując swoje doświadczenie i niekonwencjonalne metody, stara się pomóc zawodnikom przezwyciężyć problemy z rywalizacją i osobistymi ambicjami. Murphy musi nauczyć tych młodych mężczyzn, jak być drużyną, zanim będą gotowi powalczyć o mistrzostwo.

W obsadzie produkcji oprócz Shannona znaleźli się także m.in.: Charles Melton („Riverdale”), Alexander Ludwig („Igrzyska Śmierci”), Alex Macnicoll („13 powodów”), Ash Santos („American Horror Story: Apokalipsa”), Lilly Krug („Każdy twój oddech”) i David James Elliott („Akademia policyjna 3: Powrót do szkoły”).

Za kamerą „Heart of Champions” stanął Michael Mailer. Autorem scenariusza jest Vojin Gjaja.

Film trafi do kin 29 października.

Źródło: Collider.com